Grafitový taviaci kelímok 2kg, 57 x 110 mm, priemer 44 mm

Neohodnotené

Spracovanie taviaceho téglika zaisťuje dlhú životnosť a odolnosť proti vysokým teplotám. Ideálne pre tavenie kovov v rôznych priemyselných odvetviach. S vysokým obsahom čistého grafitu na bezchybné tavenie bez nečistôt.

Dostupnosť Skladom
Kód: 980
36,02 € 29,77 € bez DPH
Grafitový taviaci kelímok 2kg, 57 x 110 mm, priemer 44 mm
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Grafitový taviaci téglik s vysokým obsahom čistého grafitu. S vysokou odolnosťou a kvalitným spracovaním je tento téglik správnou voľbou pre tavenie kovov. S naším grafitovým taviacim kelímkom dosiahnete nielen kvalitnejšie výsledky, ale tiež urýchlite svoj proces tavenia. Balenie obsahuje 1 grafitový kelímok.

Grafit vysokej čistoty pre kvalitné výsledky

S neuveriteľnými 99,9% vysoko čistým grafitom a hustotou 1,8-1,82 g/cm³ je náš téglik spoľahlivým spojencom pri tavení. Táto vysoká čistota zaručuje, že vaša tavenina zostane nezasiahnutá nečistotami. Ideálna pre vysoko čisté a drahé kovy.

Vďaka excelentnej tepelnej vodivosti tohto grafitového téglika ušetríte nielen čas, ale aj energiu. Skrátenie doby tavenia je jednou z výhod, ktorá vám umožní dosiahnuť prvotriedne výsledky s minimálnym úsilím.

Spoľahlivá konštrukcia pre extrémne podmienky

Naše tégliky sú precízne spracované s ohľadom na extrémne podmienky tavenia. S maximálnou teplotnou odolnosťou až 1300 ℃ vám tento téglik poskytne poctivé výsledky aj v náročnejších situáciách. Konštrukcia drážky vylievacieho otvoru uľahčuje manipuláciu.

Stabilné vlastnosti pre trvalú kvalitu

Naše grafitové tégliky odolávajú nielen silným kyselinám , ale tiež sú imúnne voči koróziám a oxidáciám. To zaisťuje dlhú životnosť a konzistentnú kvalitu, ktorá je kľúčová pre profesionálne tavenie.

Univerzálne Použitie v Rôznych Odvetviach

Náš grafitový téglik je nepostrádateľným partnerom v metalurgii, zlievárenstve, strojárstve, chemickom priemysle a mnohých ďalších. Jeho univerzálne použitie pri tavení neželezných kovov, ako je zlato, striebro, meď, hliník a olovo, vám otvára nové možnosti vo vašom odbore.

Dodatočné parametre

Kategória: Taviace pece
Materiál: Grafit
Maximálna prevádzková teplota: 1300°C
Horný priemer: 65 mm
Spodný priemer: 57 mm
Vnútorný priemer: 44 mm
Výška: 110 mm
Hrubá hmotnosť: 0,91 kg
Veľkosť produktu: 65 x 110 mm