Termolis na tričká a mikiny DIY 27,5 x 27,5 cm

4 hodnotenia

Termolis DIY je ideálny pre tlač tričiek a mikín s pomocou termotransferovej technológie, ponúkajúci jednoduché ovládanie a presné nastavenie teploty a času, čo ho robí ideálnou voľbou pre komerčné aj hobby použitie.

Tento tepelný lis je vhodný pre sublimačnú tlač, fólie na textil a finálne zahriatie sieťotlačových farieb.

Dostupnosť Skladom
Kód: 1230
112,90 € 93,31 € bez DPH
Termolis na tričká a mikiny DIY 27,5 x 27,5 cm
4 hodnotenia
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest
4,3 4 hodnotenia

Termolis na tričká a mikiny je možné použiť pre termotransferovú tlač, takže sa zahrieva rýchlejšie a rovnomernejšie ako žehlička pre domácnosť. Vybavené bezpečnostnou základňou a tepelne izolačným telom stroja, ktoré vás za všetkých okolností ochráni.

Tlačidlá, ktoré s vami spolupracujú

Otočením tlačidla doprava nastavíte teplotu a otočením doľava nastavíte čas. Oproti tradičným tepelným lisom má prenosný DIY termolis LED indikátor a veľký digitálny displej, ktorý poskytuje prehľad o teplote a stave času. Užite si každý krok a každý proces vo svojom voľnom čase.

Vždy rovnomerné zahrievanie

Vďaka použitiu inovatívnych vykurovacích prvkov je vykurovací drôt rozmiestnený hustejšie ako tradičné vykurovacie trubice. Termolis je vybavený teplotným senzorom NTC a dvojcestným systémom regulácie teploty a dosahuje presné nastavenie pri vysokých teplotách s jemnými a živými farbami.

Bezpečnosť v prvom rade

Tento termolis prešiel bezpečnostnou certifikáciou UL/VDE/FCC/CE/UKCA. Termolis je ideálny pre komerčné a hobby použitie, takže sa nemusíte báť. Viacvrstvové prevedenie tepelnej izolácie a automatické 30 minútové bezpečnostné vypnutie pri nečinnosti.

Vysoký výkon v ľahkom dizajne

S týmto výkonným termolisom môžete tlačiť vzory na tričká, mikiny, plátené tašky, tácky, obojky pre domácich miláčikov, drevené výrobky, detské deky atp. Tenšie a ľahšie telo znižuje únavu z hromadnej výroby a záťaž každodenného skladovania. Silné veci nemusia byť vždy veľké.

Obsah balenia:

termolis na tričká a mikiny DIY 27,5 x 27,5 cm
izolovaný zásobník
podložka na stôl odolná vysokým teplotám
návod

Dodatočné parametre

Kategória: Termolisy na trička
Velikost produktu:: 24,7 x 24,7 x 7,4 cm
Čistá hmotnost:: 2,5 kg
Rozměr termolisu:: 22,8 x 22,8 cm
Napětí:: 120V
Výkon:: 670W
Teplotní rozsah:: 40-205 °C
Časový rozsah:: 1-999s