Elektrické mini brúsky

Elektrické mini brúsky sú výkonné rotačné nástroje, ideálne na rôznorodé dokončovacie práce, leštenie, pridávanie textúry a detailné úpravy malých povrchov. Tieto elektrické mini brúsky sú navrhnuté s ohľadom na profesionálne využitie, či už sa jedná o prácu na šperkoch, kovoch, dreve alebo kameni.

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom
Elektrická mini brúska 380 W pre šperky, kovy, drevo, kameň
67,75 € bez DPH
81,98 €
90,42 € (–9 %)

Elektrická mini brúska s 380W medeným motorom je vhodným spoločníkom pre šperkárov, kováčov, stolárov aj kamenárov. Ovládanie pomocou nožného pedála zaisťuje pohodlnú a bezpečnú...

1125
Elektrická mini bruska 780 W pro šperky, kovy, dřevo, kámen ovládání nožní pedál titul foto
84,21 € bez DPH
101,90 €

Pustite sa do práce na šperkoch, kovoch, dreve či kameni s ľahkosťou a precíznosťou. S výkonným 780W medeným motorom ponúka elektrická mini brúska široký rozsah otáčok a...

1128

Elektrické brúsky ponúkajú optimálnu stabilitu a presnosť pri rôznych náročných úlohách. Rozsah otáčok je možné nastaviť od nízkych po vysoké hodnoty, vďaka čomu poskytuje všestrannosť a flexibilitu v závislosti na konkrétnych potrebách užívateľa.

Ovládanie rýchlosti pomocou ABS pedála prináša bezpečný a pohodlný spôsob ovládania, s možnosťou konštantnej rýchlosti alebo individuálnej úpravy otáčok podľa potrieb.

Priložená trubica umožňuje ľahké pripojenie k rôznym rotujúcim nástrojom, čo zvyšuje flexibilitu pri práci na ťažko dostupných miestach. Všetky tieto vlastnosti robia naše elektrické mini brúsky skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú výkonný a univerzálny nástroj pre detailné práce na rôznych materiáloch.