Prášok pre sublimáciu na bavlnu

Neohodnotené

Transferový prášok 150 g pre sublimáciu na svetlú bavlnu. Odporúčame použiť s naším sublimačným papierom na bavlnu.

Dostupnosť Skladom
Kód: 6BC0000GD150
48,16 € 39,80 € bez DPH
Prášok pre sublimáciu na bavlnu
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Poďte objaviť nový spôsob, ako ozdobiť vaše biele a svetlé bavlnené tričká, mikiny či iné textílie.

 S naším sublimačným práškom a papierom na sublimáciu na bavlnu budete mať vo svojich rukách jedinečnú a cenovo dostupnú metódu na vytváranie neuveriteľných potlačí. naším práškom na bavlnu môžete tlačiť na mnoho ďalších substrátov a vytvárať nekonečné množstvo nápadov. A navyše, tlač na bavlnu s naším práškom nezanecháva žiadne nevzhľadné pozadie, takže váš výsledný produkt bude vyzerať profesionálne.

A čo je najlepšie?

Vaša tlač budú detailné a môžu obsahovať tónové prechody, čo znamená, že vaša kreativita bude mať voľný priebeh. A s odporúčanou teplotou prania až do 40°C, budete mať istotu, že vaše výtvory vydržia aj po mnohých praniach.

Ako na to?

Nebojte sa, nie je to nič zložité. Stačí vykonať sublimačnú tlač na tlačiarni Ricoh alebo Epson pomocou sublimačného atramentu. Potlačený hárok rovnomerne potrite našou práškovou zmesou a pripravený bavlnený výrobok pripravte na prenos. Potom už len stačí zahriať na teplotu 185 ° C počas 35 sekúnd a nechať vychladnúť. Nakoniec len jedným plynulým pohybom zlúpnite studený papier a váš výtvor je hotový.

Na koľko potlačí vydrží jedno balenie prášku?

To závisí od mnohých faktorov, ako je veľkosť potlačí, hustota a zloženie tkaniny, ktorá sa používa. Orientačne by malo balenie prášku postačiť na cca 70 potlačí formátu A3 a 120 potlačí formátu A4.

S naším sublimačným práškom a papierom na sublimáciu na bavlnu získate nové možnosti pre tvorbu a design, a to všetko za veľmi prijateľnú cenu. Objednajte si svoj balíček ešte dnes a začnite tvoriť!