Plynová kováčska vyhňa šesťhran 400 x 215 x 190 mm

2 hodnotenia

Plynová kováčska vyhňa umožňuje získať najvyššiu teplotu 1426℃ pre dokonalé kovanie. Pripravená na použitie ihneď po pripojení k propánovej nádrži.

Dostupnosť Skladom
Kód: JHLJS02E
230,27 € 190,31 € bez DPH
Plynová kováčska vyhňa šesťhran 400 x 215 x 190 mm
2 hodnotenia
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest
5,0 2 hodnotenia

Plynová kováčska vyhňa šesťhran, ktorá prináša najvyšší výkon a pohodlie priamo do dielne, s rozmermi 400 x 215 x 190 mm je skvelým spojením technológie a tradičného remesla. Vyhňa vám umožní kovať s presnosťou a silou.

Ohromujúca teplota a rýchlosť

Zažite silu ohňa vyhni, ktorá dosahuje ohromujúcu teplotu až 1426℃. Táto vysoká teplota vám umožní pracovať so širokým spektrom kovov, a to počas iba 3 minúty predohrevu . S ohrevom tak rýchlym, že sa budete cítiť ako majster kováčskeho umenia.

Jednoduché používanie a vysoká kompatibilita

Začnite svoju tvorivú cestu bez omeškania, pretože všetko základné príslušenstvo je už predinštalované. Všetko, čo potrebujete urobiť, je pripojiť kováreň k bežnej propánovej nádrži a začať kovať okamžite. S rozhraním potrubia pre propánový plyn, ktoré je vhodné pre štandardné nádrže na propán, nebudete mať starosti s kompatibilitou.

Dlhodobá tepelná izolácia a ochrana

Kováreň dosahuje ohromujúcu teplotu, ale tiež poskytuje vynikajúcu izoláciu. S 30 mm tepelne izolačnou vatou a 30 mm tepelne izolačným tehlovým obložením poskytuje dvojitú ochranu proti energetickým stratám. Vaša práca bude efektívnejšie vďaka inteligentnej konštrukcii.

Elegancia a trvanlivosť

Vyrobená z vysoko kvalitného plechu valcovaného za studena as plynovou kováčskou vyhňou vyrobenou z ocele 45, odoláva skúškam času. Kováčska vyhňa je ľahko použiteľná a práca je bez potu.

Získajte silu

Plynová kováčska vyhňa šesťhran poskytuje bezkonkurenčný výkon, jednoduchosť používania, trvanlivosť a je nástrojom k vytváraniu umeleckých kováčskych diel s neuveriteľnou precíznosťou.

Obsah v balenia:

  • 1x vyhňa šesťhran,
  • 2x horák,
  • 1x regulačný ventil,
  • 1x sada predmontovaných dielov (2 guľový ventil, 2 medené vývody ),
  • 1x 2m plynová hadica,
  • 2x žiaruvzdorná tehla.
  • 1x návod na použitie,

Dodatočné parametre

Kategória: Kováčske vyhne
Rozmery produktu: 400 x 215 x 190 mm
Hrúbka žiaruvzdorného keramického vlákna: 30 ± 3 mm
Hrúbka žiaruvzdornej šamotovej tehly: 30 (±2) mm
Hmotnosť: 10,4 kg
Typ regulačného ventilu: B
Tvar: šesťuholník