Rezačky na textil

V kategórii "Rezačky na textil" predstavujeme kotúčové rezačky, ktoré sú ideálne pre širokú škálu materiálov, vrátane bavlny, vlny, hodvábu, syntetických vlákien a kože. Bez ohľadu na to, či pracujete s tenkými alebo hrubšími materiálmi, naše rezačky to zvládnu s precíznym výsledkom.

 

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom
Kotúčová rezačka na textil Basic 170W
75,43 € bez DPH
91,27 €
100,61 € (–9 %)

Kotúčová rezačka 170W na textil Basic je spojením kvality a výkonu, ideálnou pre profesionálne a precízne rezanie tkanín. S výkonným 170W motorom a osemhrannými čepeľami z...

1053
Kotúčová rezačka na textil Smart
200,02 € bez DPH
242,02 €

Kotúčová rezačka na textil smart bez námahy zvládne bavlnu, vlnu, kožu aj iné materiály. S ostrými oceľovými čepeľami, bezpečnostnými prvkami a jednoduchým ostrúvaním je táto...

1056

Vďaka premyslenému dizajnu a ostrosti čepele umožňujú naše kotúčové rezačky rýchle a presné rezy, čo je kľúčové na dosiahnutie profesionálnych výsledkov pri práci s textilnými materiálmi. Ergonomický tvar a bezpečnostné prvky zaistia pohodlný a bezpečný zážitok pri každodennom používaní.

Vyberte si z našej ponuky kotúčových rezačiek a získate nástroj, ktorý vám poskytne kontrolu nad vašimi projektmi. Pre presné výsledky a spoľahlivý výkon pri práci s rôznymi textilnými materiálmi.