Kotúčová rezačka na textil Smart

Neohodnotené

Kotúčová rezačka na textil smart bez námahy zvládne bavlnu, vlnu, kožu aj iné materiály. S ostrými oceľovými čepeľami, bezpečnostnými prvkami a jednoduchým ostrúvaním je táto rezačka ideálna pre odevný a obuvnícky priemysel.

Dostupnosť Skladom
Kód: 1056
242,02 € 200,02 € bez DPH
Kotúčová rezačka na textil Smart
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Kotúčová rezačka na textil Smart, ktorá zastane každú významnú úlohu v oblasti rezania textilných materiálov. S použitím kvalitných moderných technológií je rezačka Smart tým správnym nástrojom pre odevný, obuvnícky aj dáždnikový priemysel.

Vysoká kvalita spracovania

Kotúčová rezačka na textil smart vyniká vďaka použitiu vysoko kvalitných oceľových čepelí, ktoré zaisťujú ostré rezy a dlhú životnosť. S pokročilým servomotorom ako hnacím systémom a režimom priameho pohonu bez prevodovky dosahuje táto rezačka nielen skvelý výkon, ale aj mimoriadnu odolnosť.

Ergonomický dizajn a výkon

Otočná rukoväť rezačky je navrhnutá ergonomicky s primeranou štruktúrou, ktorá zaisťuje pohodlné uchopenie. Vďaka miniatúrnym hnacím lopatkám s vysokým krútiacim momentom a energeticky účinnému motora bude práca s kotúčovou rezačkou hračkou.

Zmysel pre bezpečnosť a spoľahlivosť

Vonkajší kryt čepele je vybavený ochranným krytom, ktorý zaisťuje bezpečnosť počas práce. Miniatúrny servomotor s vysokým krútiacim momentom ako hnací systém zabraňuje náhodným zraneniam. Žiadne iskry z uhlíkových kief nespôsobí nebezpečenstvo plameňa.

Ostriace funkcie pre dlhodobé rezanie

Elektrická rotačná rezačka je vybavená praktickým zariadením na ostrenie čepele. Navyše je výmena ostriaceho kameňa ľahká a rýchla bez toho, aby bolo nutné demontovať čepeľ.

Široké využitie pre rôzne materiály

Kotúčová rezačka je ideálna pre širokú škálu materiálov, vrátane bavlny, vlny, hodvábu, syntetických vlákien a kože. Bez ohľadu na to, či ide o tenké alebo hrubé materiály, rezačka zvládne všetko s precíznym výsledkom.

Obsah balenia:

  • 1 x kotúčová rezačka na textil,
  • 1 x sada lítiových batérií,
  • 1 x čepeľ,
  • 1 x brúsny kotúč,
  • 1 x skrutkovač,
  • 1 x podložka,
  • 1 x brúsny pás,
  • 1 x manuál v slovenčine.

Dodatočné parametre

Kategória: Rezačky na textil
Napätie: 220V
Príkon: 3,6W - 200W
Veľkosť čepele: 125 mm
Výška rezu: 39 mm
Rýchlosť: 600/800/1000/1200/1400
Hrubá hmotnosť: 2,75 kg
Veľkosť balenia: 31 x 22 x 14 cm