Hrnčiarsky kruh elektrický 450W - pedálové ovládanie, biely

Neohodnotené

S týmto kruhom sa stávate majstrom keramiky vo svojom domove. S výkonným motorom a ľahkým pedálovým ovládaním môžete tvoriť krásne keramické kúsky bez námahy. V cene získate aj kompletnú sadu nástrojov na tvorbu.

Dostupnosť Skladom
Kód: GCJX-008
258,60 € –9 % 234,32 € 193,65 € bez DPH
Hrnčiarsky kruh elektrický 450W - pedálové ovládanie, biely
Neohodnotené
Hrnčiarsky kruh elektrický 450W - pedálové ovládanie. biely
258,60 € –9 %
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Pustite sa do tvorenia a realizácie svojich keramických výtvorov s elektrickým hrnčiarskym kruhom 450W s pedálovým ovládaním v elegantnom bielom prevedení. S touto špičkovou keramickou pracovnou stanicou sa stanete majstrom keramiky priamo vo svojom domácom ateliéri.

Kvalita spracovania stroja

Moderný hrnčiarsky kruh, vyrobený z odolnej hliníkovej zliatiny. S priemerom taniera 28 cm môžete rýchlo a ľahko vytvárať veľké a do detailu prepracované keramické kúsky. Výsuvné nohy hrnčiarskeho kruhu umožňujú nastaviť výšku podľa vašej preferencie. 

Inovatívny dizajn pre pohodlnosť

S týmto hrnčiarskym kruhom získate nielen prvotriednu kvalitu, ale aj dizajn, ktorý je ladený pre vašu pohodlnú prácu. Kompaktná konštrukcia s odnímateľnou nádržou na vodu z odolného materiálu ABS zaisťuje, že vaše dielo bude bez frkajúceho blata a čistenie hrnčiarskeho kruhu bude hračkou. Prevedenie s dôrazom na detaily vám ponúkne pohodlný zážitok z hrnčiarskeho remesla.

Výkonný a stabilný

Elektrický hrnčiarsky kruh je vybavený motorom o výkone 450W, ktorý zaisťuje hladký chod s nízkou hlučnosťou (60dB). Nezávislý pedál s vodotesnými tlačidlami vám umožní precíznu kontrolu nad otáčaním kolesa. Trojuholníková konštrukcia kruhu potom zaisťuje stabilitu a pevnosť aj pri vysokých rýchlostiach otáčania.

Bezpečnosť a spoľahlivosť

Vaša bezpečie je našou prioritou . Hrnčiarsky kruh má jednofázové trojvodičové pripojenie s ochranou proti zemnému zvodu, čo zaisťuje bezproblémovú a spoľahlivú prevádzku. Špeciálne zosilnené podložky na spodnej strane kruhu zaisťujú stabilitu a chránia vašu podlahu.

Obsah v balení:

  • 1x hrnčiarsky kruh s výkonom 450W, biely
  • 1 x otočný tanier z hliníkovej zliatiny
  • 16 x tvarovacích nástrojov
  • 1 x používateľská príručka
  • 1x nepremokavá zástera

Dodatočné parametre

Kategória: Hrnčiarske kruhy
Napätie: AC 220V
Výkon: 450 W
Dĺžka kábla pedála: 1,8 m
Rýchlosť: 0 - 300 ot./min
Smer otáčania: v smere a proti smeru hodinových ručičiek
Pracovný hluk: 60 dB
Hrubá hmotnosť: 20 kg
Rozměry produktu: 65 x 42 x 42 cm
Výsuvný rozsah stola: 0 - 20 cm
Veľkosť taniera: 28 cm