Kamera Atomstack AC1 Lightburn pre laserový gravírovací stroj

Neohodnotené

Kamera Atomstack AC1 Lightburn pre laserový gravírovací stroj ponúka 5megapixelovú priemyselnú digitálnu kameru HD pre presnú dokumentáciu gravírovacieho procesu a širokú polohovaciu oblasť vhodnú pre stroje s pracovnou plochou 450*450mm. Umožňuje presné umiestnenie, viacúlohovú prevádzku a časozberné fotografovanie, a je kompatibilný s laserovými gravírovacími strojmi Atomstack, Ortur, NEJE a xTool (vyžaduje softvér Lightburn).

Dostupnosť Do 5 pracovných dnů
Kód: 725
161,21 € 133,23 € bez DPH
Kamera Atomstack AC1 Lightburn pre laserový gravírovací stroj
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Priemyselná digitálna kamera: Výrobca Atomstack ponúka 5-megapixelovú priemyselnú digitálnu kameru HD, ktorá po správnej montáži zaisťuje presnú dokumentáciu gravírovacieho procesu.

Veľká polohovacia oblasť: So širokouhlou priemyselnou šošovkou je ideálny pre stroje s pracovnou plochou s rozmermi 450*450mm (fotografický rozsah 400*400mm).

Presné umiestnenie: Špeciálne prispôsobená pre laserové gravírovacie stroje, priemyselná kamera je starostlivo zladená so softvérom Lightburn. Po jednoduchej kalibrácii dokáže automaticky lokalizovať oblasť a objekt s odchýlkou polohovania menšou ako 0,5 mm.

Náhľad práce: Vyrovnanosť materiálov už nie je potrebná. Atomstack maker kamera dokonale rieši problém polohovania vzorov so špeciálnym tvarom. Teraz môžete navrhovať priamo na povrchu spotrebného materiálu a vidieť výsledok priamo pred sebou.

Viacúlohová prevádzka: Vďaka presnému umiestneniu kamery môžete teraz vykonávať viac nezávislých úloh naraz. Laser pod vedením kamery automaticky nájde rezbárske predmety jeden po druhom a začne pracovať.

Časozberné fotografovanie: Zdieľajte svoj úžasný tvorivý proces s ostatnými. S možnosťou odloženého natáčania kamery môžete zachytiť celý proces vytvárania a zdieľať ho na platformách ako Youtube, Twitter, Facebook a ďalšie.

Vysoká prispôsobivosť: Atomstack maker kamera je kompatibilná s laserovými gravírovacími strojmi Atomstack, Ortur, NEJE a xTool (vyžaduje softvér Lightburn).