Laserový modul Atomstack M50 50W

Neohodnotené

Vyšší výkon, vyššia rýchlosť - s novým laserovým modulom Atomstack M50 50W získate vylepšený ultrajemný komprimovaný bodový laser s pevným ohniskom, ktorý je možné ľahko nainštalovať na akýkoľvek model radu Atomstack A5.

Dostupnosť Do 5 pracovných dnů
Kód: 716
400,24 € 330,78 € bez DPH
Laserový modul Atomstack M50 50W
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Hlavné vlastnosti:

Nový laserový modul predstavuje všestranné a vysoko kvalitné riešenie pre rôzne aplikácie vrátane laserového rezania, gravírovania a CNC.

Modul je vybavený ochranným krytom pre bezpečnosť očí používateľa.

S pevnou a odolnou hliníkovou konštrukciou a vylepšeným vysoko kvalitným laserom s pevným ohniskom poskytuje presné gravírovanie a rezanie rôznych materiálov.

Vďaka technológii bodového svetla s rozmermi 0,08 x 0,15 mm ponúka výkonnejšie a presnejšie gravírovanie, as rýchlosťou gravírovania až o 200 % vyššia ako u iných 5W laserov sa stáva skvelou voľbou.

Tento laserový modul umožňuje tiež rezať plechy s hrúbkou 10 mm a je vybavený funkciami ochrany pred preklopením gyroskopom a zoslabením energie lasera.< /p>

Kompatibilita s 95% laserových gravírovacích strojov na trhu zaisťuje široké možnosti použitia.

Dodržujte pre bezpečné použitie:

Pri používaní laserového modulu je dôležité dodržiavať bezpečnostné opatrenia. Je nutné chrániť oči pred priamym pohľadom na laserové svetlo a používať vhodné ochranné okuliare.

Laserový modul potrebuje vhodný ovládač lasera (PCB). Keď sa laserový modul pripojí k napájaniu, nastavte výstupné napätie na nulu. Nastavenie prúdu by sa malo pomaly zvyšovať alebo znižovať, aby nedošlo k poškodeniu zariadenia.

Pre zachovanie optimálnej prevádzky je vhodné udržiavať zariadenie v suchom prostredí a chrániť ho pred prachom, ktorý by mohol ovplyvniť tvar laserového bodu.

Vysoké teploty a nadmerný výstupný výkon môžu negatívne ovplyvniť zariadenie, preto je dôležité dbať na správne odvádzanie tepla a dodržiavať špecifické prevádzkové parametre.

Keď je prevádzková teplota laserovej diódy vyššia ako 70 stupňov, vykonajte prosím odvádzanie tepla.

Pri manipulácii s laserovým modulom je tiež nutné sa vyvarovať elektrostatického náboja a zabezpečiť sa proti nemu pomocou uzemnenia alebo antistatického náramku.

Balenie obsahuje:

Laserový modul Atomstack M50 50W_1< /p>