Ručná zlatnícka valcovačka 110 mm

Neohodnotené

Ručná zlatnícka valcovačka s kvalitnými leštenými valcami a nastaviteľnou silou. Pomocou tohto zariadenia ľahko vytvoríte kovové plechy, či lisy z iného materiálu, v potrebnej hrúbke. Odolná konštrukcia zaisťuje spoľahlivosť a sada príslušenstva uľahčí vašu prácu.

Dostupnosť Skladom
Kód: VV-JH-RM90
363,82 € 300,68 € bez DPH
Ručná zlatnícka valcovačka 110 mm
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Ručná zlatnícka valcovačka 110 mm je ideálnym spoločníkom pre všetkých klenotníkov a remeselníkov, ktorí hľadajú spoľahlivý nástroj na spracovanie kovov. Tento stroj vyniká kvalitou, odolnosťou a precíznym prevedením, čo z neho robí užitočného pomocníka pri valcovaní kovov a iných materiálov..

Veľká pracovná plocha

Kvalitne spracované valce s priemerom : 90 mm a 48 mm sú zrkadlovo leštené a indukčne kalené na 65 Hrc (tvrdosť), čo zaisťuje dlhodobú odolnosť a vynikajúci výkon.

Nastaviteľná lisovacia sila

S pomocou tyče v tvare T je možné presne nastaviť vzdialenosť medzi valcami od 0,1 mm do 7 mm. Vďaka zníženému prevodovému pomeru 1:2,5 môže valec vykonať úplnú otáčku pri každých dvoch a pol otáčkach rukoväte, minimalizujúcu námahu potrebnú na ovládanie stroja.

Odolná liatina a oceľ

Liatinový rám a valčeky z kovanej chrómovej ocele zaisťujú pevnosť a odolnosť. Modrý práškový lak na povrchu efektívne chráni stroj pred opotrebením a koróziou, čo zaručuje dlhodobú stabilitu prevádzky.

Vysoko kvalitné detaily a príslušenstvo

Ergonomická rukoväť a montážne otvory umožňujú pohodlné a precízne ovládanie. Okrem toho balenie zahŕňa kompletnú sadu príslušenstva, ako je achátový nôž, strieborná leštiaca handra, ktoré vám umožnia rýchlo vyčistiť a vyleštiť vaše kovové výtvory.

Široké použitie

Tento ručný valcovací stroj je navrhnutý pre valcovanie kovov za studena. Jeho všestrannosť umožňuje výrobu tenkých plechov, drôtených mierok a dokonca i prenos textúr na kovy. Je skvelým pomocníkom na vytváranie jedinečných šperkov a umeleckých diel.

Obsah v balení:

  • 1 x ručná zlatnícka valcovačka 110 mm,
  • 1 x strieborná leštiaca utierka,
  • 1 x strieborná tyčinka na šperky,
  • 1 x achátový nôž,
  • 1 x plastový krúžok.

Dodatočné parametre

Kategória: Zlatnícka valcovačka
Prevodový pomer: 1:2,5
Hrúbka lisovanej hladkej dosky: 90 mm
Minimálna lisovaná hrúbka: 0,1 mm
Maximálna lisovaná hrúbka: 7 mm
Materiál: liatina a 40 chrómová oceľ
Rozmer valca: 110 x 48 mm
Rozmer položky: 26,5 x 13,5 x 29 cm
Hmotnosť: 17,3 kg