Voštinový pracovný stôl Atomstack F2

Neohodnotené

Pracovný stôl Atomstack F2 s celokovovou konštrukciou a dvojitou ochranou je ideálnym riešením pre odvod tepla pri gravírovaní.

Dostupnosť Skladem
Kód: 719
121 € 100 € bez DPH
Voštinový pracovný stôl Atomstack F2
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Celokovová konštrukcia pracovného stola Atomstack F2 s vysokou rovinnosťou a odolnosťou proti deformácii zabezpečuje spoľahlivosť pri práci. S rýchlym odvodom tepla sa zaisťuje bezpečnosť a precíznosť rezania, pričom je zabránené spáleniu materiálu pri nadmernej teplote.

Presné merítka na osiach X a Y umožňujú rýchle meranie veľkosti rytín, zatiaľ čo protišmyková fixácia kovového povrchu zaistí presné umiestnenie a zabráni deformáciám rezov.

Dvojitá ochrana voštinovej dosky chráni váš pracovný stôl pred laserovým vypaľovaním, zatiaľ čo zadná kovová ochranná doska dodáva ďalšiu ochranu.

Voštinový pracovný stôl Atomstack F2 je kompatibilný s rôznymi typmi laserových gravírovacích strojov, vrátane CO2, diódových a vláknových laserov. Navyše poskytuje ochranu vášho laserového modulu tým, že eliminuje odrazy laserového svetla počas rezania a predlžuje tak jeho životnosť.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Gravírovacie stroje
Materiál:: vysokopevnostní ocel
Pracovní oblast:: 450*450 mm
Průměr voštinové sítě:: 8mm