Halogénová lampa na osvietenie vzorov 400W

Neohodnotené

Halogénová lampa pre osvietenie vzorov: Silná 400W žiarovka s UV-A žiarením, ideálna pre sieťotlač. Kompaktná, ľahko umiestniteľná a efektívna alternatíva k drahým sieťotlačovým svietidlám na nasvietenie vzorov.

Dostupnosť Skladom
Kód: 1008
34,36 € 28,40 € bez DPH
Halogénová lampa na osvietenie vzorov 400W
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Silná Halogénová lampa pre sieťotlačové vzory. S výkonom 400W a vlastností vyžarovať kľúčové lúče UV-A pre fotosenzitívnu emulziu, táto lampa ponúka kompaktné a pohodlné riešenie pre osvetlenie sieťotlačových vzorov.

Pri vystavení vzoru na sito je dôležité umiestnenie lampy. Musí byť umiestnená tak, aby svietila priamo na sieťovinu natiahnutú cez rám. Aby sa zaistila rovnomernosť osvetlenia celej plochy sita, predpokladá sa, že vzdialenosť medzi svietidlom a rámom so sieťovinou by nemala byť menšia ako jeden a pol uhlopriečky exponovaného rámu.

Expozičné čas sa mení podľa typu emulzie a intenzity UV-A žiarenia, a preto je dôležité vykonať testy na konkrétnych nastaveniach. Zjednodušene možno predpokladať, že expozičný čas malej snímky sa môže pohybovať od 8 až po niekoľko minút.

Táto univerzálna lampa je vhodná preširokú škálu sieťotlačových projektov, vrátane DIY tlače na fóliu domácou tlačiarňou. Uistite sa, že tlačená čierna je dostatočne kvalitná, aby ste minimalizovali prenikanie svetla a zaistili dokonalú expozíciu. Ak s tým máte problém a čierna z vašej tlačiarne neprekrýva vzor dostatočne, možno zvážiť dvojitú tlač a prekrytie fólií pre optimálne výsledky.