Keramický prívesok pre sublimáciu - zvonček (5 kusov)

Neohodnotené

Oživte vianočnú atmosféru s týmto keramickým príveskom v tvare zvončeka. Jeho hladký biely povrch poskytuje skvelé výsledky potlače a výrazne skrášli váš interiér.

Balenie obsahuje 5 ks.

Dostupnosť Skladom
Kód: 6ACP201P1
11,94 € 9,87 € bez DPH
Keramický prívesok pre sublimáciu - zvonček (5 kusov)
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Tento keramický prívesok v tvare zvončeka je ideálny pre sublimačnú potlač. Má výšku 7,5 cm, šírku 7,5 cm a hrúbku 3 mm. Lesklá visačka je rovnomerne potiahnutá vrstvou polyesteru, ktorá zaisťuje kvalitnú potlač. Povrch tejto zvonovitej lesklej termotransferovej dlaždice je hladký a dokonale biely, čo poskytuje vynikajúce výsledky tlače. Vzor zostáva odolný, detailný a sýty.

Tento dekoratívny obklad s vlastnou potlačou je skvelým doplnkom pre výzdobu interiérov. Môže byť pripevnený obojstrannou páskou alebo lepidlom v kúpeľni, kuchyni alebo iných miestach.

Prívesok zavesený na vianočnom stromčeku alebo v okne vyzerá veľmi efektne a originálne. Fotografia vytlačená na tejto dlaždici zostane nepoškodená mnoho rokov. Keramický zvonček je tiež skvelou reklamnou vychytávkou. Môže byť použitý na firemných vianočných stretnutiach pre zamestnancov alebo klientov, pričom propaguje vašu značku.

Pre ochranu potlače pred škodlivými vonkajšími faktormi, ako je UV žiarenie, vlhkosť, znečistenie ovzdušie, hmla, soľ, kyslé dažde, oxidy síry a dusíka, odporúčame taktiež použitie tekutých ochranných laminátov.

Dodatočné parametre

Kategória: Sublimačné predmety
Rozmer:: 7,5 cm x 7,5 cm