Laserový gravírovací stroj Atomstack A5 PRO+ 40W

Neohodnotené

Inovovaný laserový gravírovací stroj je vybavený vysoko výkonným laserovým modulom 5-5,5W, presnými osovými stupnicami a širokou gravírovacou plochou 410x400mm, vďaka čomu je ideálny pre rôzne materiály a aplikácie. Jeho pevná celokovová konštrukcia zaisťuje odolnosť a zlepšenú presnosť gravírovania.

Dostupnosť Skladem
Kód: 713
424,52 € –9 % 384,06 € 317,40 € bez DPH
Laserový gravírovací stroj Atomstack A5 PRO+ 40W
Neohodnotené
Laserový gravírovací stroj Atomstack A5 PRO+ 40W
424,52 € –9 %
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Vhodný na gravírovanie do materiálu:

 • drevo, bambus, kartón
 • plast, koža,
 • PCB doska
 • oxid hlinitý
 • kovy s nereflexnou galvanickou vrstvou a povrchovou úpravou
 • Vhodný na rezanie materiálu:

  • lepenka
  • netkaná textília
  • tenké drevené archy
  • čierny akryl
  • niektoré tenké plastové dosky

  Hlavné vlastnosti:

  Nový dizajn ochrany očí: Vyvinuli sme laserový ochranný kryt, ktorý vám skvele chráni oči. S filtrom pre 97% ultrafialového svetla môžete sledovať laserové gravírovanie bez nutnosti nosiť okuliare. Ušetrite náklady na okuliare a nepohodlie spojené s ich nosením.

  Pevná a ľahko inštalovateľná konštrukcia: Stroj je vyrobený s pevnou eloxovanou konštrukciou z celohliníkovej zliatiny, čo ho robí odolnejším a zlepšuje presnosť gravírovania . Navrhli sme celú konštrukciu tak, aby bola ľahko inštalovateľná a montáž je možné obvykle dokončiť za 10-20 minút.

  Vylepšená verzia s vysokým výkonom a pevným ohniskom: Tento model je vybavený vylepšeným výkonným laserom s pevným ohniskom. Jeho ohnisková plocha je o 50% menšia ako u bežných laserov, čo umožňuje presné gravírovanie aj vysokorýchlostné rezanie. Výkon lasera s pevným ohniskom je tiež stabilnejší ako u laserov so zoomom.

  Široká kompatibilita: Stroj je kompatibilný s rôznymi pokročilými gravírovacími softvérmi, ako je LaserGRBL a LightBurn. Podporuje operačné systémy Win XP/Win 7/Win 8/XP/Win 10 a tiež systém MAC (LightBurn). Navyše podporuje rôzne formáty gravírovacích súborov, vrátane NC, BMP, JPG, PNG, DXF atď.

  Presná os merítka: Os X a os Y sú vybavené presným meradlom, čo umožňuje rýchle a presné meranie dĺžky. Veľká gravírovacia plocha s rozmermi 410 x 400 mm splní vaše rôznorodé potreby gravírovania.

  Ultrajemný kompresný laser: Optický výkon tohto laserového stroja dosahuje 5-5,5 W, a ohnisková plocha ultrajemného lasera je znížená na 0,2 mm2. Vďaka laseru s vysokou hustotou je možné priamo gravírovať čierny akryl, hladký nerezový kov. Balenie obsahuje:

  Laserový gravírovací stroj Atomstack A5 PRO+ 40W - obsah balenia