Súprava 6 hliníkových rámov 50x60 cm s natiahnutou sieťkou 64T

1 hodnotenie

Sada 6 odolných hliníkových rámov 50x60 cm pre sieťotlač s natiahnutou sieťovinou 64T.

Dostupnosť Do 5 pracovných dní
Kód: 625
189,80 € –10 % 169,57 € 140,14 € bez DPH
Súprava 6 hliníkových rámov 50x60 cm s natiahnutou sieťkou 64T
1 hodnotenie
Súprava 6 hliníkových rámov 50x60 cm s natiahnutou sieťkou 64T
189,80 € –10 %
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest
5,0 1 hodnotenie

Sieťovina tohto rámu je vyrobená z vysokohustotného nylonu a teflónovej tkaniny, ktorá poskytuje vynikajúcu pevnosť a odolnosť proti rozpúšťadlám. Navyše je spojená s lepidlom, ktoré je chemicky odolné a zaručuje dlhodobú trvanlivosť.

Inovatívne lepidlo s vysokou viskozitou zaisťuje, že sieťovina zostane pevne a bezpečne pripevnená na ráme počas celého tlačového procesu. Nemusíte sa obávať, že by sa poškodila alebo odtrhla.

Odolný rám z hliníka

Hliníkový rám je vytvorený z hliníka, ktorý je odolný proti korózii a rôznym chemikáliám. Po zvarení, vyleštení a orezaní je povrch rámu hladký, čo prispieva k perfektným tlačovým výsledkom. Nestrácajte čas s prerazenou sieťovinou - naše kvalitné prevedenie vám zaistí dlhú životnosť a precíznu tlač.

Všestranné využitie

Sieťovina 64T ponúka vynikajúcu priepustnosť farieb. Je schopná správne kontrolovať množstvo a rovnomerné rozloženie farby na tlačovom materiáli. To zaručuje, že vaše potlače budú mať konzistentný a vyvážený vzhľad.

Ďalšou výhodou je jej všestrannosť. Sieťovina 64T je vhodná pre širokú škálu aplikácií, vrátane tlače na textílie, papier, plast a ďalšie materiály.

Či už potrebujete potlačovať textílie, reklamné plachty, plagáty alebo iné predmety, hliníkový sieťotlačový rám so sieťovinou 64T je skvelou voľbou. Vďaka jeho všestrannosti a pevnosti sa perfektne hodí pre rôzne aplikácie v oblasti sieťotlače.

Dodatočné parametre

Kategória: Rámy pre sieťotlač
Rozměr rámu:: 50,8 x 60,9 cm
Tloušťka rámu:: 2,5 cm
Síťovina:: 64T
Materiál rámu:: hliník
Materiál síťoviny:: nylon a teflon
Počet rámů v sadě:: 6 ks