Vyrezávač grafiky 44 mm

Neohodnotené

Kvalitný a efektívny vyrezávač grafiky s priemerom 44 mm na výrobu odznakov, vyrobený z liatinového materiálu, s ostrou oceľovou čepeľou a ergonomickou rukoväťou pre presné a pohodlné rezanie papiera.

Dostupnosť Skladom
Kód: 681
104,65 € 86,49 € bez DPH
Vyrezávač grafiky 44 mm
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Vyrezávač grafiky s priemerom 44 mm zabezpečuje jednoduchú a efektívnu výrobu odznakov, príveskov na kľúče, gombíkov a ďalších výrobkov. S liatinovým rámom, oceľovou rezacou čepeľou a ergonomickou rukoväťou je rezací proces presný a pohodlný.

Liatinový materiál

Vyrezávač je vyrobený z vysoko kvalitného liatinového materiálu, čo zabezpečuje odolnosť, nehrdzavejúci povrch a efektívne rezanie papiera.

Ostrá oceľová čepeľ

S ostrou oceľovou čepeľou je možné ľahko rezať papier s hmotnosťou až 500 g/m2, vrátane papiera A4, fotografického papiera a kartónu.

Ergonomická rukoväť

Pružinová páková rukoväť so vstavaným vymedzovacím stĺpikom poskytuje pohodlný úchop pre presné rezanie, čo šetrí energiu a čas.

Jednoduchá obsluha

Proces DIY výroby odznakov je ľahký a s týmto vyrezávačom dokončíte rezanie papiera iba dvoma krokmi, čo ušetrí námahu ručného rezania.

Stabilná prevádzka

Štyri gumové nožičky na základni zabezpečujú protišmykový dizajn a stabilitu počas práce v rôznych prostrediach.

Rozsiahla aplikácia

Nástroj je vhodný pre komerčné aj osobné použitie a umožňuje výrobu odznakov, reklamných predmetov, gombíkov do chlopne, príveskov na zips, otváračov na fľaše a ďalších aplikácií.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyrezávače grafiky
Materiál:: liatina
Materiál čepele:: uhlíková oceľ
Model:: 72 mm
Životnosť:: 2 milióny rezov