Hrnčiarsky kruh elektrický 350W, pedálové ovládanie - oranžový

Neohodnotené

Elektrický hrnčiarsky kruh s otočným tanierom vyrobeným z hliníkovej zliatiny je ideálny pre školskú výučbu a ako začínajúcich, tak aj pokročilých umelcov. Prevedenie je bezpečné a stabilné. Balenie obsahuje okrem samotného kruhu aj zásteru a 16 nástrojov na formovanie vašich hrnčiarskych diel.

Dostupnosť Skladom
Kód: TYLPJ28-OC
232,90 € 192,48 € bez DPH
Hrnčiarsky kruh elektrický 350W, pedálové ovládanie - oranžový
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Hrnčiarsky kruh elektrický 350W  je ideálny pomocník pre milovníkov keramiky, ako aj začiatočníkov, ktorí si to chcú vyskúšať. S 28 cm hliníkovým tanierom umožňuje rýchle spracovanie veľkých dielov. Uzavretá nádoba na vodu zabraňuje vysychaniu a špliechaniu hmoty. Je ľahko odnímateľná a vyčistiť ju je hračka. Balenie obsahuje 16 tvarovacích nástrojov pre tvorenie a zvýrazňovanie detailov, ako aj nepremokavú zásteru, aby vaše oblečenie ostalo čisté. S týmito doplnkami získate výhodný starter pack a môžete začať tvoriť.

Ovládanie nožným pedálom

Flexibilná prevádzka s nožným pedálom ponúka plynulé a tiché otáčanie rýchlosťou 0-300 ot./min (menej ako 60 dB), s možnosťou zmeny smeru pre rozšírenie možnosti keramického dizajnu.

Bezpečná prevádzka

Bezpečné pripojenie s jednofázovým, trojvodičovým zapojením a ochranou proti zemnému spojeniu zaisťuje spoľahlivú a bezpečnú prevádzku. Zosilnené podložky na spodnej strane stroja zaisťuje stabilitu a chránia podlahu pred poškriabaním.

Hrnčiarsky elektrický kruh 350W podporuje kompletný proces formovania a uspokojí potreby všetkých milovníkov keramiky, profesionálov aj začiatočníkov. Vhodný pre školskú výučbu, keramické dielne a domáce použitie atď.

Obsah balenia

  • 1 x hrnčiarsky kruh 350W modrý
  • 1 x tanier z hliníkovej zliatiny
  • 16 x tvarovacie nástroje
  • 1 x zástera
  • 1 x napájací adaptér

Dodatočné parametre

Kategória: Hrnčiarske kruhy
Model: TYLPJ28-OC
Farba: oranžová
Materiál taniera: hliníková zliatina
Výkon: 350 W
Napätie: 220V
Veľkosť taniera: 28 cm
Rýchlosť: 0-300 ot./min
Pracovná hlučnosť: 60 dB
Hmotnosť: 13,3 kg
Veľkosť produktu: 52 x 35 x 35 cm