Páková rezačka na papier gilotína A3 - A6, kapacita 20 listov

Neohodnotené

Páková rezačka na papier kombinuje presnosť, rýchlosť a bezpečnosť s odolnosťou a všestrannosťou, čím je ideálna pre rôzne úlohy v domácnosti aj v profesionálnom prostredí. Dokáže bez námahy odrezať až 20 listov naraz s maximálnou dĺžkou rezu 457,2 mm.

Dostupnosť Skladom
Kód: 824
92,90 € 76,78 € bez DPH
Páková rezačka na papier gilotína A3 - A6, kapacita 20 listov
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Páková rezačka na papier kombinuje presnosť, rýchlosť a bezpečnosť s odolnosťou a všestrannosťou, čím je ideálna pre rôzne úlohy v domácnosti aj v profesionálnom prostredí. 


Jednoduché a efektívne použitie

Rezačka papiera  je navrhnutá pre presné a jednoduché použitie. Zarovnávacie pravítko a praktická kancelárska sponka zjednodušujú obsluhu. Ergonomicky tvarovaná rukoväť pohodlne padne do ruky a umožňuje ľahké zarovnanie papierov rôznych veľkostí.


Rýchle a presné rezanie

Páková rezačka dokáže bez námahy odrezať až 20 listov naraz, pričom maximálna dĺžka rezu je 457,2 mm. Je vhodná na rezanie papiera, fotografií a kariet, pričom vám zabezpečí rýchlu a presnú prácu, ktorú zvládnete aj keď ste začiatočník. 


Odolná konštrukcia

Je vyrobená z odolnej ocele, ktorá zaručuje dlhú životnosť čepele. Pevná kovová základňa zaisťuje stabilitu a bezpečné použitie. Protišmykové podložky na nohy zaisťujú bezpečné držanie na pracovnej ploche.


Bezpečnostné prvky

Samonosná čepeľ zabezpečuje bezpečné a stabilné rezanie. Ochranná koľajnica a zámok čepele poskytujú dodatočnú bezpečnosť pri používaní a skladovaní. Bezpečnosť je týmito opatreniami zaručená. 


Všestranné použitie

Páková rezačka na papier je praktický nástroj pre každodenné použitie, ktorý zjednodušuje a spríjemňuje prácu. Je ideálna pre domáce projekty, profesionálne fotoštúdiá, tlačiarne a rušné kancelárie.


Obsah balenia: 

  • Páková rezačka na papier gilotína x 1,  
  • Návod na inštaláciu a použitie x 1,
  • Pomocné pravítko pre zarovnanie x 1.

Dodatočné parametre

Kategória: Pákové rezačky na papier
Maximálna šírka rezu: 457,2 mm
Maximálna rezná kapacita: 20 listov
Farba: Biela + čierna
Materiál čepele: 45# oceľ
Základný materiál: A3
Hmotnosť produktu: 3,85 kg
Veľkosť produktu: 66 x 41 x 8 cm