Priemyselná páková rezačka na papier gilotína A3 - A6, kapacita až 50 listov

Neohodnotené

Gilotínová priemyselná páková rezačka papiera poskytuje presné, efektívne a bezpečné rezanie s jednoduchou obsluhou a odolnou konštrukciou. Je vhodná na rezanie papiera, fotografií, obrázkov, štítkov, kariet a ďalších papierových výrobkov.

Dostupnosť Skladom
Kód: 1045
239,80 € 198,18 € bez DPH
Priemyselná páková rezačka na papier gilotína A3 - A6, kapacita až 50 listov
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Gilotínová priemyselná páková rezačka papiera poskytuje presné, efektívne a bezpečné rezanie s jednoduchou obsluhou a odolnou konštrukciou, čo z nej robí ideálny nástroj pre rôzne prostredia a úlohy.


Presné a efektívne rezanie

Mriežky na spodnej časti stroja umožňujú rezanie papiera na väčšinu potrebných veľkostí, čo vám otvára nové možnosti. Na presnosť  rezov slúži posuvné meradlo, ktoré možno presunúť doľava alebo doprava.


Bezpečnosť je priorita 

Bezpečnostný zámok minimalizuje riziko úrazov spôsobených nehodami, vaša ochrana je týmto na vysokej úrovni. Multifunkčný držiak podopiera pravú časť papiera, čím zjednodušuje proces rezania a zabezpečuje ochranu.


Jednoduchá obsluha, ktorú zvládne každý 

Protišmykové gumené nožičky zabraňujú pohybu stroja počas rezania. Rukoväte majú veľký vplyv na jednoduchosť a to tým, že predĺžená rukoväť uľahčuje rezanie papiera a otočná rukoväť na pravej strane umožňuje nastavenie prítlačného zariadenia pre fixáciu papiera.


Odolná konštrukcia

Základňa a rezná čepeľ je vyrobená z kalenej ocele a spĺňa výrobné normy, umožňuje hrúbku rezu až 380 mm. Veľkostne rozsiahla gilotínová rezačka, ktorá ma 44 cm vás presvedčí o tom, že vlastníte vysokovýkonnú rezačku, uplatniteľnú na komerčnej báze. 


Široké použitie

Priemyselná páková rezačka je vhodná na rezanie papiera rôznych veľkostí vrátane A3, B4, A4, B5, A5, B6, B7.  Môžete ju použiť na rezanie papiera, fotografií, obrázkov, štítkov, kariet a ďalších papierových výrobkov.  Ideálne umiestnenie pre ňu ju je v kanceláriách, školách, tlačiarenských obchodoch, fotoštúdiách a v papiernictvách


Obsah balenia: 

  • 1 x priemyselná páková rezačka papiera,
  • 1 x pritláčač papiera,
  • 1 x čepeľ.

Dodatočné parametre

Kategória: Pákové rezačky na papier
Materiál: oceľ
Vhodná pre formáty:: A3 / A4 / B5 / A5 / B6 / B7
Maximálna šírka rezu:: 44 cm
Hrúbka rezu max: 3,8 cm
Veľkosť produktu: 67 cm x 28 cm x 42 cm