Plynová kováčska vyhňa s tromi horákmi 400 x 220 x 206 mm - pre zlato, mosadz, bronz, horčík, hliník, cín a nerezovú oceľ

Neohodnotené

Plynová kováčska vyhňa s dvomi horákmi, prostredníctvom , ktorých je možné dosiahnuť 1426℃ teploty pre perfektné kovanie. Pripravená na použitie ihneď po rozbalení, žiadne zložité inštalácie.

Dostupnosť Skladom
Kód: JHXMS02E
270,30 € 223,39 € bez DPH
Plynová kováčska vyhňa s tromi horákmi 400 x 220 x 206 mm - pre zlato, mosadz, bronz, horčík, hliník, cín a nerezovú oceľ
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Plynová kováčska vyhňa s tromi horákmi s rozmermi 400 x 220 x 206 mm je navrhnutá tak, aby umožnila pracovať so širokou škálou kovov, vrátane zlata, mosadze, bronzu, horčíka, hliníka, cínu a nerezovej ocele. Získajte nástroj, ktorý vám umožní dosiahnuť kvalitné výsledky vo svojej kováčskej práci. Plynová kováčska vyhňa s tromi horákmi je voľbou pre výnimočnosť a výkon.

Najvyššia teplota 1426℃ pre nekompromisný výkon

Táto prenosná propánová vyhňa je vybavená 2 horákmi, ktoré môžu dosiahnuť maximálnu teplotu ohrevu až 1426℃. Táto teplota je viac ako dostačujúca na kovanie väčšiny kovov. S iba 3 minútami predohrevu môžete okamžite začať s kovaním. Vykurovacie výkony horákov sú na vysokej úrovni, a čo je najlepšie, môžete si voliť, koľko horákov budete využívať, čo vám umožní úsporu na nákladoch za propán.

Rýchly štart bez zložitej inštalácie

Táto vyhňa je dodávaná s predinštalovaným základným príslušenstvom, takže môžete začať pracovať ihneď po rozbalení. Nestrácajte čas zložitými inštaláciami. Po pripojení k propánovej nádrži sa okamžite ponorte do svojej kováčskej práce.

Univerzálna kompatibilita s propánom

Rozhranie pre propánový plyn je navrhnuté tak, aby bolo kompatibilné s bežnými propánovými nádržami. Stačí si zaobstarať zodpovedajúcu nádrž a môžete ľahko doplniť plyn k vašej kováčskej vyhni.

Dlhotrvajúca tepelná izolácia

Plynová kováčska vyhňa je vybavená dvoma vrstvami tepelnej izolácie - 30 mm tepelne izolačnou vatou a 30 mm tepelne izolačnou tehlou. Táto izolácia zaisťuje dlhodobú tepelnú stabilitu a minimalizuje straty energie.

Kvalitná konštrukcia pre dlhú životnosť

Horáky a príslušenstvo tejto kováčne sú vyrobené z vysoko kvalitnej leštenej nerezovej ocele, čo zaručuje ich odolnosť a dlhú životnosť. S touto kovárňou nemusíte mať obavy o opotrebovanie, je navrhnutá pre dlhodobé používanie. Táto vyhňa je tiež skvelým darčekom pre vašich kováčsky zamerané priateľov.

Obsah balenia:

  • 1x plynová kováčska vyhňa s dvoma horákmi,
  • 1x návod na použitie,
  • 1x regulačný ventil,
  • 1x sada predmontovaných dielov (2x guľový ventil, 2x medené vývody),
  • 1x 2m plynová hadica,
  • 2x žiaruvzdorná tehla.

Dodatočné parametre

Kategória: Kováčske vyhne
Tvar: ovál
Rozmery produktu: 400 x 220 x 206 mm
Hrúbka žiaruvzdorného keramického vlákna: 30 ± 3 mm
Hrúbka žiaruvzdornej šamotovej tehly: 30 (±2) mm
Hmotnosť: 10,33 kg
Štandardné číslo regulačného ventilu: DIN 477 č.1
Typ regulačného ventilu: B