Kováčska kovadlina z kovanej ocele 20kg

Neohodnotené

S kováčskou kovadlinou z kovanej ocele s váhou 20 kg získate nástroj, ktorý spája vysokú kvalitu materiálu s multifunkčným dizajnom pre širokú škálu kováčskych prác. S tvrdosťou 60 HRC a odolným povrchom ponúka optimálnu stabilitu a dlhú životnosť.

Dostupnosť Skladom
Kód: 1194
133,10 € 110 € bez DPH
Kováčska kovadlina z kovanej ocele 20kg
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

S kováčskou kovadlinou z kovanej ocele s váhou 20 kg získate nástroj, který spája vysokú kvalitu materiálu s multifunkčným dizajnom pre širokú škálu kováčskych prác. Táto oceľová kovadlina je vyrobená zo zápustkovo kovanej nerezovej ocele, ktorá vyniká vysokou tvrdosťou, pevnosťou a odolnosťou.

Povrchová úprava pre dlhú životnosť

S pevnou základňou pre maximálnu stabilitu a plne lešteným povrchom pre odolnosť proti korózii je táto kovadlina navrhnutá pre dlhodobé používanie. Nástrekový povlak účinne chráni pred oxidačnými reakciami, čo zaisťuje optimálny výkon a spoľahlivosť pri každom použití. Plne leštený povrch zabraňuje korózii a zaručuje dlhodobú odolnosť prostredníctvom kalenia.

Otvory a rohy na rôzne účely

Rôzne tvary rohov a otvorov tejto kovadliny slúžia rôznym účelom. Okrúhly a plochý roh umožňujú vyhladzovanie, ohýbanie a tvarovanie materiálov, zatiaľ čo otvory zlepšujú výkon pri dierovaní a krútení kovov. Vďaka veľkej pracovnej ploche a širokému povrchu poskytuje táto kovadlina pohodlný a efektívny priestor pre rôzne kováčske práce.

Široké použitie

Ideálne pre kováčov vo všetkých odvetviach metalurgie, táto kováčska kovadlina je spoľahlivým nástrojom pre zatĺkanie, rovnanie a tvarovanie kovov. Používajte ju na nitovanie, sploštenie, kovanie a tvarovanie kovových materiálov s vedomím, že vám poskytne výkon a spoľahlivosť pri každom použití.

Obsah balenia:

  • 1 x 20kg kováčska kovadlina.

Dodatočné parametre

Kategória: Kováčske kovadliny
Materiál:: liatina
Hmotnosť:: 20 kg
Dĺžka:: 445 mm
Šírka:: 120 mm
Výška:: 142 mm
Základňa:: 176 x 120 mm
Pevný otvor:: 15 x 15 mm
Okrúhly otvor:: 15 mm