Kováčska kovadlina z kovanej ocele 30kg

Neohodnotené

S kováčskou kovadlinou z kovanej ocele s váhou 30 kg získate nástroj, ktorý spája vysokú kvalitu materiálu s multifunkčným dizajnom pre širokú škálu kováčskych prác. S tvrdosťou 60 HRC a odolným povrchom ponúka optimálnu stabilitu a dlhú životnosť.

Dostupnosť Skladom
Kód: 87/5
173,90 € 143,72 € bez DPH
Kováčska kovadlina z kovanej ocele 30kg
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

S kováčskou kovadlinou z kovanej ocele s váhou 30 kg získate nástroj, ktorý spája vysokú kvalitu materiálu s multifunkčným dizajnom pre širokú škálu kováčskych prác. Táto oceľová kovadlina je vyrobená z kovanej nerezovej ocele, ktorá vyniká vysokou tvrdosťou, pevnosťou a odolnosťou.

Povrchová úprava pre dlhú životnosť

S pevnou základňou pre maximálnu stabilitu a plne lešteným povrchom pre odolnosť proti korózii je táto kovadlina navrhnutá pre dlhodobé používanie. Nástrekový povlak účinne chráni pred oxidačnými reakciami, čo zaisťuje odolnosť povrchu pri pravidelnom používaní. Plne leštený povrch zabraňuje korózii a zaisťuje dlhodobú odolnosť prostredníctvom kalenia.

Veľká pracovná plocha a otvory

Rôzne tvary rohov a otvorov tejto kovadliny slúžia na rôzne účely. Okrúhly a plochý roh umožňujú vyhladzovanie, ohýbanie a tvarovanie materiálov, zatiaľ čo otvory zlepšujú výkon pri dierovaní a krútení. Vďaka veľkej pracovnej ploche a širokému povrchu poskytuje táto kovadlina pohodlný a efektívny priestor pre každú kováčsku úlohu.

Široké použitie

Ideálne pre kováčov vo všetkých odvetviach metalurgie, táto kováčska kovadlina je spoľahlivým nástrojom pre zatĺkanie, rovnanie a tvarovanie kovov. Vhodná aj na nitovanie, sploštenie, kovanie a tvarovanie kovových materiálov s vedomím, že vám poskytne spoľahlivosť pri každom použití.

Obsah balenia:

1 x 30kg kováčska kovadlina.

Dodatočné parametre

Kategória: Kováčske kovadliny
Materiál:: liatina
Hmotnosť:: 30 kg
Roh:: 152,4 mm
Základňa:: 20,3 x 15,2 cm
Pevný otvor:: 18 x 18 mm
Okrúhly otvor:: 20 mm
Povrchová úprava:: tepelná úprava
Farba:: Modrá