Kováčska kovadlina z kovanej ocele 10kg

Neohodnotené

S kováčskou kovadlinou z kovanej ocele o váhe 10 kg získate nástroj, ktorý spája vysokú kvalitu materiálu s multifunkčným dizajnom pre širokú škálu kováčskych prác. S tvrdosťou 60 HRC a odolným povrchom ponúka optimálnu stabilitu a dlhú životnosť.

Dostupnosť Skladom
Kód: 1191
69,90 € 57,77 € bez DPH
Kováčska kovadlina z kovanej ocele 10kg
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

S kováčskou kovadlinou z kovanej ocele získate nástroj, ktorý spojuje vysokú kvalitu materiálu s multifunkčným dizajnom pre širokú škálu kováčskych prác. Táto oceľová kovadlina je vyrobená zo zápustkovo kovanej nerezovej ocele, čo garantuje vysokú tvrdosť, pevnosť a odolnosť.

Povrchová úprava pre dlhú životnosť

S pevnou základňou pre maximálnu stabilitu a plne lešteným povrchom odolným proti korózii je táto kovadlina navrhnutá pre dlhodobé používanie. Nástrekový povlak efektívne chráni pred oxidačnými reakciami, čo zabezpečuje odolnosť povrchu a dlhú životnosť aj pri častom používaní.

Otvory a rohy pre rôzne účely

Rôzne tvary rohov a otvorov tejto kovadliny slúžia na rôzne účely. Okrúhly a plochý roh umožňujú vyhladzovanie, ohýbanie a tvarovanie materiálov, zatiaľ čo otvory zlepšujú výkon pri dierovaní a krútení. Vďaka veľkej pracovnej ploche a širokému povrchu poskytuje táto kovadlina pohodlný a efektívny priestor pre každú kováčsku prácu.

Široké použitie

Ideálna pre kováčov vo všetkých odvetviach metalurgie, táto kováčska kovadlina je skvelým nástrojom pre zatĺkanie, rovnanie a tvarovanie kovov. Používajte ju na nitovanie, sploštenie, kovanie a tvarovanie kovových materiálov s istotou, že vám poskytne spoľahlivosť pri každom použití.

Obsah balenia:

  • 1 x 10kg kováčska kovadlina.

Dodatočné parametre

Kategória: Kováčske kovadliny
Materiál:: vysoko uhlíková oceľ
Hmotnost:: 10 kg
Dĺžka:: 353 mm
Výška:: 160 mm
Rozmer pracovnej plochy:: 355 x 110 mm
Pevný otvor:: 18 x 18 mm
Okrúhly otvor:: 18 mm