Kováčska kovadlina z liatiny 20 kg

Neohodnotené

Kováčska kovadlina z liatiny 20 kg je vyrobená z vysoko kvalitnej liatiny, odoláva tvrdým ranám a ponúka vám pohodlnú pracovnú plochu. S okrúhlym a plochým rohom je skvelá na ohýbanie, dierovanie aj tvarovanie kovov.

Dostupnosť Skladom
Kód: 87/6
86,42 € 71,42 € bez DPH
Kováčska kovadlina z liatiny 20 kg
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Kováčska kovadlina, ktorá vám prináša kvalitu a robustnosť do vašej dielne. S hmotnosťou 20 kg a vysokou odolnosťou voči opotrebovaniu a korózii je táto kovadlina ideálnou voľbou pre každého vášnivého remeselníka a kováča.

Vysokokvalitný materiál

Kovadlina je vyrobená z vysoko kvalitnej liatiny s náterom, ktorý zvyšuje jej odolnosť. Zvládne ťažké rany a poskytne vám dlhotrvajúcu spoľahlivosť pri práci s kovom.

Funkčná štruktúra

S okrúhlym a plochým rohom ponúka kovadlina unikátnu funkčnú štruktúru. Zaoblený roh umožňuje jemné ohýbanie a tvarovanie, zatiaľ čo plochý roh je ideálny pre presné dierovanie a údery. Pevná základňa udržuje nástroj stabilný počas celého procesu.

Povrchová úprava

Plne leštený povrch s kalením a nástrekovou vrstvou účinne znižuje oxidačné reakcie, čo predlžuje životnosť kovadliny a udržuje ju v optimálnom stave.

Veľká pracovná plocha

S pohodlnou a širokou pracovnou plochou poskytuje kovadlina dostatok priestoru pre rôzne kováčske projekty. Je to spoľahlivý nástroj na kovanie , nitovanie, sploštenie a tvarovanie kovov.

Široké použitie

Táto kovadlina je skvelým pomocníkom pre každého, kto sa venuje kováčskemu remeslu. Je ideálna pre širokú škálu prác, vrátane kovania, nitovania, sploštenia a tvarovania kovov. Nechajte sa uniesť svetom kováčstva s kovadlinou z liatiny 20 kg.

Obsah balenia:

1 x 20kg kováčska kovadlina z liatiny.

Dodatočné parametre

Kategória: Kováčske kovadliny
Kotevný bod:: 4
Pracovná plocha (DxŠ):: 20,5 X 11,5cm
Veľkosť produktu (DxŠxV):: 35 x 14 x 13,5 cm
Dĺžka rohu:: 10,9 cm
Veľkosť otvoru (DxŠ):: 2,1 x 2,1 cm
Veľkosť balenia:: 38 x 20 x 16 cm
Materiál:: litina
Farba:: modrá
Čistá hmotnosť:: 20 kg
Hrubá hmotnosť:: 21,5 kg