Kováčska kovadlina z liatiny 11 kg

Neohodnotené

Kováčska kovadlina je vyrobená z vysoko kvalitnej liatiny, odoláva tvrdým ranám a ponúka vám pohodlnú pracovnú plochu. S okrúhlym a plochým rohom je skvelá na ohýbanie, dierovanie aj tvarovanie kovov.

Dostupnosť Skladom
Kód: 1200
56,29 € 46,52 € bez DPH
Kováčska kovadlina z liatiny 11 kg
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Kováčska kovadlina, ktorá vám prináša kvalitu a robustnosť do vašej dielne. S hmotnosťou 11 kg a vysokou odolnosťou voči opotrebovaniu a korózii je táto kovadlina ideálnou voľbou pre každého vášnivého remeselníka a kováča.

Vysokokvalitný materiál

Kovadlina je vyrobená z vysoko kvalitnej liatiny s povrchovým náterom, ktorý zvyšuje jej odolnosť. Vydrží ťažké rany a poskytne vám dlhotrvajúcu spoľahlivosť pri práci s kovom.

Funkčná štruktúra

S okrúhlym a plochým rohom ponúka kovadlina unikátnu funkčnú štruktúru. Zaoblený roh umožňuje jemné ohýbanie a tvarovanie, zatiaľ čo plochý roh je ideálny pre presné dierovanie a údery. Pevná podlaha udržuje nástroj stabilný počas celého procesu.

Povrchová úprava

Plne leštený povrch s kalením a nástrekovou vrstvou účinne znižuje oxidačné reakcie, čo predlžuje životnosť kovadliny a udržuje ju v optimálnom stave.

Veľká pracovná plocha

S pohodlnou a širokou pracovnou plochou poskytuje kovadlina dostatok priestoru pre rôzne kováčske projekty. Je to nástroj potrebný na kovanie, nitovanie, sploštenie a tvarovanie kovov.

Široké použitie

Táto kovadlina je skvelým pomocníkom pre každého, kto sa venuje kováčskemu remeslu. Je ideálna pre širokú škálu prác, vrátane kovania, nitovania, sploštenia a tvarovania kovov. Nechajte sa uniesť svetom kováčstva s kovadlinou z liatiny 11 kg.

Obsah balenia

  • 1 x kováčska kovadlina z liatiny 11 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Kováčske kovadliny
Kotevný bod:: 4
Dĺžka lešteného povrchu:: 18,3 cm
Šírka lešteného povrchu:: 8,9 cm
Celková dĺžka:: 18,5 cm
Celková výška:: 14 cm
Veľkosť balenia:: 38 x 20 x 16 cm
Hmotnosť:: 11 kg