Plynová kováčska vyhňa s tromi horákmi 600 x 220 x 206 mm - pre zlato, mosadz, bronz, horčík, hliník, cín a nerezovú oceľ

Neohodnotené

Plynová kováčska vyhňa umožňuje dosiahnuť teplotu až 1426 ℃ pre kovanie zlata, mosadze, bronzu a ďalších kovov. Výrobok je navrhnutý aj s ohľadom na odolnosť a trvanlivosť.

Dostupnosť Skladom
Kód: JHXMS03E
315,26 € 260,55 € bez DPH
Plynová kováčska vyhňa s tromi horákmi 600 x 220 x 206 mm - pre zlato, mosadz, bronz, horčík, hliník, cín a nerezovú oceľ
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

S plynovou kováčskou vyhňou s tromi horákmi môžete dosiahnuť až teplotu 1426 ℃, čo vám zaručuje špičkovú schopnosť spracovať širokú škálu kovov, vrátane zlata, mosadze, bronzu , horčíka, hliníka, cínu a nerezovej ocele. Prineste do svojej dielne výkonnosť, pohodlie a profesionálne spracovanie s výnimočnou kováčskou vyhňou.

Praktická mobilita

Získate vysoký výkon, ale aj praktickú mobilitu. Vhodná pre kováčske práce na rôznych miestach. Prenosná plynová kováčska vyhňa vám ponúkne rýchly nástup práce len po 3 minútach predohrevu. Vďaka viac ako jednému horáku môžete voliť, akú kapacitu výkonu potrebujete, a tým efektívnejšie využiť propán, čo sa prejaví aj na vašich nákladoch.

Okamžitý začiatok kovania

Všetky kľúčové komponenty sú už vopred nainštalované, takže môžete okamžite začať pracovať. Vyhňa je ihneď po rozbalení pripravená na použitie. Stačí pripojiť plynovú bombu a môžete sa pustiť do kováčskych projektov. Jednoduché a efektívne.

Vysoká kompatibilita

Plynová kováčska vyhňa je vysoko kompatibilná. Rozhranie pre propangasovú bombu je navrhnuté tak, aby bolo kompatibilné s väčšinou dostupných propangasových bômb. Na nákup správneho typu bomby a následného doplňovania plynu bude potrebné len minimum úsilia.

Výborná izolácia a ochrana

Plynová kováčska vyhňa je vybavená dvojitou vrstvou izolácie: 30 mm tepelnou izolačnou vlnou a 30 mm tepelnými izolačnými tehlami. Vďaka týmto vrstvám získate výrazne redukované straty tepla a tepelnú účinnosť.

Integrovaná konštrukcia

Výrobok je navrhnutý aj s ohľadom na odolnosť a trvanlivosť. Horáky a príslušenstvo sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, čo zaisťuje dlhú životnosť. Všetky časti sú kvalitne spracované a nezvárané, čo vytvára robustný celkový dizajn.

Obsah balenia:

  • 1x kováčska vyhňa s 3 plynovými horákmi,
  • 1x návod na použitie,
  • 1x regulačný ventil,
  • 1x sada predmontovaných dielov (3 guľový ventil, 3 medené vývody),
  • 1x 2m plynová hadica,
  • 3x žiaruvzdorná tehla.

Dodatočné parametre

Kategória: Kováčske vyhne
Tvar: ovál
Rozmery produktu: 600 x 220 x 206 mm
Hrúbka žiaruvzdorného keramického vlákna: 30 ± 3 mm
Hrúbka žiaruvzdornej šamotovej tehly: 30 (±2) mm
Hmotnosť: 15,6 kg
Typ regulačného ventilu: B
Štandardné číslo regulačného ventilu: DIN 477 č.1