Podložka pod myš 29x21 cm (5 kusov)

1 hodnotenie

Podložka pod myš 29 x 21 cm pre sublimačnú tlač. Zlepšuje chod myši a je praktickou reklamnou vychytávkou.

Balenie obsahuje 5 ks. 

Dostupnosť Skladom
Kód: 6APM002PHO
8,46 € 6,99 € bez DPH
Podložka pod myš 29x21 cm (5 kusov)
1 hodnotenie
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest
5,0 1 hodnotenie

Podložka štandardných rozmerov pod počítačovú myš. Táto podložka je nielen praktická a funkčná, ale aj veľmi štýlová. Je vyrobená z čiernej, protišmykovej gumy a bielej, vrchnej polyesterovej tkaniny, čo umožňuje sublimačnú potlač. Podložka má rozmery 290 x 210 mm a hrúbku 3 mm.

Podložka pod počítačovú myš je vhodná pre všetky typy myší, vrátane guličkových, diódových, laserových a akýchkoľvek káblových alebo bezdrôtových. Vďaka svojej sublimačnej povrchovej úprave je našu podložku pod myš možné potlačiť s vysokým rozlíšením, sýtosťou farieb a odolnosťou. Navyše je podložka navrhnutá tak, aby stabilizovala prácu vašej myši, zlepšila jej chod a poskytla vám väčšie pohodlie pri práci alebo hraní.

Podložka pod myš sa ľahko vyzdobí vašim vlastným dizajnom. takže ide o ideálny výrobok pre firemný darček alebo reklamu. Môžete na ňu vytlačiť meno, logo, kontaktné údaje, grafiku a ďalšie. Výhodou je, že podložky sú univerzálne a hodia sa ako pre individuálnych zákazníkov, tak aj pre firmy v kanceláriách.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sublimačné predmety
Rozmer:: 270 x 190 x 3 mm