Podložka pod myš 21x17 cm (5 kusov)

1 hodnotenie

Podložka pod myš 21 x 17 cm pre sublimačnú tlač. Zlepšuje chod myši a je praktickou reklamnou vychytávkou.

Balenie obsahuje 5 ks. 

Dostupnosť Skladom
Kód: 6APM014JTO
6,68 € 5,52 € bez DPH
Podložka pod myš 21x17 cm (5 kusov)
1 hodnotenie
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest
5,0 1 hodnotenie

Kvalitná podložka pod počítačovú myš. Táto podložka nie je len praktická a funkčná, ale aj veľmi štýlová. Je vyrobená z čiernej gumy s protišmykovým povrchom a bielej polyesterovej tkaniny na vrchnej strane, čo umožňuje sublimačnú tlač. Podložka má rozmery 210 x 170 mm a hrúbku 2 mm.

Podložka pre podložku pod počítačovú myš je vhodná pre všetky druhy myší, vrátane guľových, optických, laserových a akýchkoľvek myší s káblom alebo bezdrôtových. Vďaka svojmu sublimačnému povrchu môžeme na podložku pod myš tlačiť s vysokým rozlíšením a sýtosťou farieb. Navyše je podložka navrhnutá tak, aby stabilizovala prácu vašej myši, zlepšila jej pohyb a poskytla vám väčšie pohodlie pri práci alebo hraní.

Podložku pod myš si ľahko prispôsobíte svojim vlastným dizajnom, čím sa stáva ideálnym produktom pre firemné darčeky alebo reklamu. Môžete na ňu vytlačiť meno, logo, kontaktné údaje, grafiku a mnoho ďalšieho. Výhodou je, že podložky sú univerzálne a hodí sa ako pre koncových zákazníkov, tak aj pre firmy v kanceláriách.

Dodatočné parametre

Kategória: Sublimačné predmety
Rozmer:: 210 x 170 x 2 mm