Biela taška na sublimáciu (5 kusov)

Neohodnotené

Biela nákupná taška pre sublimáciu - štýlová, praktická a šetrná k životnému prostrediu. Odolný polyester s možnosťou vlastnej potlače.

Balenie obsahuje 5 ks. 

Dostupnosť Skladom
Kód: 6ATT001EO10
11,29 € 9,33 € bez DPH
Biela taška na sublimáciu (5 kusov)
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Biela nákupná taška na sublimáciu - praktická a štýlová voľba. Taška má rozmery 27 x 33 cm. Je vyrobená z polyesteru so starostlivým dôrazom na detail. Materiálová sieťka umožňuje výraznú a odolnú potlač - preneste si na ňu svoju obľúbenú fotografiu, nápis, obrázok alebo logo. Vďaka možnosti vlastnej potlače sú tieto materiálové vrecká jedinečné a nenapodobiteľné, najmä pokiaľ sa týka konkrétnej udalosti alebo príležitosti.

Táto ľahká polyesterová taška je skvelým doplnkom do dámskej kabelky alebo auta - vždy ju ľahko nájdete a v zloženom stave nezaberie takmer žiadne miesto. Navyše, na rozdiel od plastových tašiek, je funkčná, odolná a opakovane použiteľná, čo je nielen ekologické, ale aj ekonomické riešenie.

Ekologické tašky sú v súčasnosti trendom a určitým postojom. Skvele dopĺňajú váš každodenný styling. Použite ich samostatne alebo ako doplnok k taške do mesta, kde sa do nich pohodlne zmestí všetko potrebné: obed, knihy, hračky a ďalšie drobnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Potreby pre sublimačnú tlač
Rozmer:: 27 x 33 cm
Farba:: biela