Baseballová šiltovka so sieťovinou pre sublimáciu - čierna

2 hodnotenia

Baseballová šiltovka so sieťovinou pre sublimáciu umožňuje kreatívny dizajn a pohodlné nosenie. Čierna čiapka zo 100% polyesteru s nastaviteľným šiltom.

Uvedená cena je za 1 ks

Dostupnosť Skladom
Kód: 6ATC300PHBK
3,60 € 2,98 € bez DPH
Baseballová šiltovka so sieťovinou pre sublimáciu - čierna
2 hodnotenia
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest
5,0 2 hodnotenia

Baseballová šiltovka so sieťovinou na sublimáciu pre vaše kreatívne nápady a komfortné nosenie. Táto čierna čiapka je vyrobená z kvalitného 100% polyesteru a skladá sa z 5 panelov, profilovaného hľadia a plastového zapínania na špendlíky. Priemer šiltovky (cca 19 cm) je nastaviteľný v zadnej časti. Vďaka veľkému bezšvovému panelu nad čelom je možné na čiapku ľahko a esteticky aplikovať potlač s vlastným logom, nápisom alebo grafikou. Sieťované chrbtové panely poskytujú pohodlie a zabraňujú poteniu hlavy aj pri dlhom nosení.

Reklamná baseballová čiapka je skvelým ochrancom pred slnkom, dažďom a chladom, čo ju robí ideálnou na výlety, cyklistiku, pláž a každodenné nosenie. Navyše sa stáva praktickým marketingovým nástrojom, pretože je vaša reklama (alebo zákazníkova) umiestnená všade tam, kde čiapku nosíte. Univerzálnu sieťovanú čiapku so šiltom môžu s radosťou nosiť muži, ženy aj deti.

Dodatočné parametre

Kategória: Potreby pre sublimačnú tlač
Priemer:: 19 cm
Farba:: čierna