Ručná zlatnícka valcovačka 75 mm

1 hodnotenie

Pre ľahkú tvorbu rôznych tvarov zlata, striebra a rôznych kovov. Robustná konštrukcia z liatiny a ocele zaisťuje odolnosť a je ideálna pre šperkárov i remeselníkov, ktorí chcú vytvárať skvostné kúsky a uľahčiť si pri tom prácu.

Dostupnosť Skladom
Kód: 1011
242,41 € 200,34 € bez DPH
Ručná zlatnícka valcovačka 75 mm
1 hodnotenie
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest
5,0 1 hodnotenie

Ručná zlatnícka valcovačka 75 mm tri v jednom je užitočným nástrojom pre valcovanie rôznych kovov a materiálov. S týmto zariadením môžete ľahko lisovať kovy, zlato a striebro do rôznych veľkostí plechov, štvorcov a polkruhov. Valce je možné meniť podľa vašich potrieb, čo zaisťuje maximálnu flexibilitu v procese spracovania šperkov.

NASTAVITEĽNÁ HRÚBKA

Presnosť je kľúčovým faktorom v šperkárskom umení či pri spracovaní kovov a plechov. Ručná zlatnícka valcovačka vám umožní presne nastaviť vzdialenosť medzi valcami od 0,1 mm až po 7 mm vďaka inteligentne navrhnutej tyči v tvare T. Vďaka zníženému prevodovému pomeru 1:2,5 sa valec otočí na každé dve a pol otáčky rukoväte, čo zaisťuje optimálnu silu pre pohodlné a efektívne valcovanie.

ODOLNÁ LIATINA & OCEĽ

Ručná zlatnícka valcovačka je vybavená liatinovým rámom a kovanými valčekmi z vysoko kvalitnej chrómovej ocele. Tento dizajn zaisťuje pevnosť a odolnosť zariadenia. Modrý práškový povlak na povrchu chráni proti korózii a zaisťuje plynulý chod stroja.

PRÉMIOVÉ DETAILY A PRÍSLUŠENSTVO

Ergonomicky navrhnutá rukoväť a montážne otvory uľahčujú vašu prácu. Súčasťou balenia zlatníckej valcovačky je aj kompletné príslušenstvo, ako leštiaca handrička či achátový nôž, ktoré vám umožní rýchlo a efektívne vyčistiť a vyleštiť spracované kovy.

ŠIROKÉ VYUŽITIE

Ručná zlatnícka valcovačka 75 mm je navrhnutá pre široké spektrum aplikácií. Je ideálnym nástrojom na výrobu tenkých plechov a drôtov metódou valcovania za studena. Taktiež je vhodná na prenos textúr na kov, čím vytvoríte unikátne šperky.

Obsah balenia:

  • 1 x ručná zlatnícka valcovačka 75 mm
  • 1 x strieborná leštiaca handrička,
  • 1 x strieborný špendlík na šperky,
  • 1 x Achátový nôž,
  • 1 x plastový krúžok.

Dodatočné parametre

Kategória: Zlatnícka valcovačka
Model: valcovačka s drážkou
Prevodový pomer: 1 : 2,5
Lisovací štvorec (mm):: 1 /1,5 /2 /3 /4 / 5 / 6
Lis na hladký plech: 76 mm
Polkruh lisu (mm): 2 /2,5 /3 /3,5 / 4,5 / 5 / 7,5 / 9 / 10
Minimálna hrúbka lisu: 0,03 mm
Max. hrúbka lisu: 6,5 mm
Materiál: liatina a chrómová oceľ
Rozmer role: 53 x 113 mm
Rozmer stroja: 34 x 33 x 34 cm
Hmotnosť: 18 kg