Šatka na krk pre sublimáciu (5 kusov)

Neohodnotené

Hladké, biele šatky zo 100% polyesteru s možnosťou vlastnej potlače. Sú výrazné a pohodlné na nosenie, ideálne na prácu i voľný čas.

Balenie obsahuje 5 ks. 

Dostupnosť Skladom
Kód: 6ATX001JT10
10,46 € 8,64 € bez DPH
Šatka na krk pre sublimáciu (5 kusov)
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Šatka na krk pre sublimáciu, predstavujú dokonalý spôsob, ako vyjadriť svoju originalitu. Tieto biele, hladké šatky na krk sú vyrobené zo 100% polyesteru, ktorý umožňuje ľahkú sublimačnú potlač. S rozmermi 70 x 70 x 100 cm a hmotnosťou 80 g/m²skvelým prvkom pre vaše kreatívne nápady.

Vďaka sublimačnej technike je tlač nielen odolná, ale aj neviditeľná, pretože atrament preniká do štruktúry materiálu . Môžete si tak vybrať vlastný dizajn a personalizovať si šatku podľa svojich predstáv. A nielen to, táto jemná, hrejivo biela šatka je vhodná aj pre výšivku alebo inú ručnú techniku zdobenia. 

Tieto reklamné šatky sú príjemné k pokožke a pohodlné na nosenie, a preto sú často využívané ako pracovný odev pre zamestnancov rôznych odborov, ako sú čašníci, kuchári, zamestnanci bánk, hotelov alebo aeroliniek. A nielen to, trojuholníkový tvar šatky je skvelým prvkom pre organizované skupiny, ktoré chcú byť ľahko rozpoznateľné, napríklad na školských výletoch, kolóniách alebo pútiach.

Šatky s vlastnou potlačou sa stávajú atraktívnym doplnkom vášho každodenného outfitu a sú skvelým suvenírom po akciách. A nielen to, v dnešnej dobe môžu slúžiť aj ako ochranná maska, ktorá chráni vašu tvár.

Dodatočné parametre

Kategória: Potreby pre sublimačnú tlač
Hmotnosť:: 80 g/m²
Rozmer:: 70 x 70 x 100 cm
Farba:: biela