Striekacie zariadenie Airless na steny a stropy 2200 W
Airless striekacie zariadenie je vybavené tichým 2200W motorom. Odolná kovová pištoľ a kvalitná ihla zabezpečujú rovnomerný a hladký náter. Maľovanie väčších plôch je hračka.



Airless striekacie zariadenie na farby je ľahko ovládateľné zariadenie, ktoré nanáša rovnomernú vrstvu farby alebo laku. Ideálne na maľovanie veľkých projektov ako sú vonkajšie plochy, ploty, terasy, garáže, nábytok, obloženie a ďalšie. Možno použiť rôzne emulzie, latex, základné nátery, priehľadné tesniace nátery a laky.
Profesionálna technológia
Efektívna airless technológia pomáha lepšie riešiť problémy s bublinami, prasklinami a inými nedostatkami povrchu. Airless striekacie zariadenie je vybavené tichým 2200W motorom s maximálnym prietokom 2,5 l/min a maximálnym tlakom 3300 PSI. Ovládací gombík umožňuje rýchlo zvýšiť alebo znížiť prietok.
Výkonná pištoľ a dlhý dosah
Striekacia pištoľ s ventilátorovým rozprašovaním pre lepšiu atomizáciu. Vysokotlaková hadica s dĺžkou 15 m a tyč 0,5 m pre projekty na veľké vzdialenosti. Rozšírte svoj pracovný priestor. Odolná kovová pištoľ a kvalitná ihla zabezpečujú rovnomerný a hladký náter.
Odolnosť a jednoduchá údržba
Odolné čerpadlo predlžuje životnosť zariadenia. Ergonomický dizajn s pohodlným úchopom znižuje únavu na minimum. Odnímateľná konštrukcia umožňuje rýchle a jednoduché čistenie po použití, údržba je otázkou chvíľky.
Funkcie, s ktorými budete mať všetko pod kontrolou
Automatické zastavenie a prachotesný spínač pre jednoduché ovládanie, ktoré zvládne každý. Presné monitorovanie tlaku v reálnom čase. Tlakový ventil zabezpečuje stabilitu a kvapalinový filter zabezpečuje jemnejší náter.
Obsah balenia:
- 1 × striekacia pištoľ na steny
- 1 × 15 m vysokotlaková hadica
- 1 × predlžovacia tyč
- 1 × striekacia pištoľ
- 1 × tryska
- 1 × prívodná trubica
- 1 × návod na použitie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Striekacie zariadenie Airless |
|---|---|
| Farba: | modrá |
| Výkon motora: | 2200 W |
| Max. prietok: | 2,5 l/min |
| Maximálny tlak: | 3300 PSI |
| Ideálna vzdialenosť striekania: | 30 cm |
| Rozmery: | 30,5 × 39 × 46 cm |
| Napätie: | 220 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
