Sublimačný hrnček meniaci farbu - trblietky (5 kusov)

1 hodnotenie

Predstavujeme kúzelné sublimačné hrnčeky s meniacou sa farbou a trblietkami! Po zaliatí teplým nápojom odhalí trblietky a grafiku. Originálne a kvalitné.

Balenie obsahuje 5 ks.

Dostupnosť Skladom
Kód: 6AKS530EOBK
25,29 € 20,90 € bez DPH
Sublimačný hrnček meniaci farbu - trblietky (5 kusov)
1 hodnotenie
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest
5,0 1 hodnotenie

Predstavujeme vám sublimačný hrnček s meniacou sa farbou a trblietkami. Sublimačná keramika momentálne tým najobľúbenejším reklamným materiálom. Podľa vášho obchodného profilu môžeme na tento hrnček aplikovať metódou sublimácie vaše vybrané logo, slogan alebo grafiku. Široký výber reklamných hrnčekov (klasické, termo, meniace farbu, s lyžičkami, s farebným vnútrom a uchom) v rôznych formách a farbách zaručuje jedinečnosť týchto doplnkov.

V našom sortimente nájdete širokú škálu hrnčekov v rôznorodých vzoroch, tvaroch a farbách. Hrnčeky s potlačou sú skvelým drobným darčekom na rôzne príležitosti, ako sú Dni babičky a deduška, Valentín, Medzinárodný deň žien, Deň učiteľov, narodeniny, meniny a mnoho ďalších.

Náš čierny hrnček s trblietkami má biele vnútorné povrchy a objem 300 ml. S výškou 9,5 cm a priemerom 8 cm ponúka dostatočnú plochu pre vašu potlač s rozmermi 20 x 9 cm. Tento termoaktívny hrnček s leskom má špeciálne vlastnosti, ktoré spôsobia zmenu farby pod vplyvom teploty - po zaliatí teplým nápojom odhalia vašu potlačenú grafiku. Čierne meniace sa hrnčeky s leskom a bielym vnútrom sú starostlivo spracované a bez vád, čo zaisťuje ich úhľadný a estetický vzhľad.

Vonkajšia strana hrnčeka je rovnomerne pokrytá špeciálnou polyesterovou povrchovou vrstvou pre sublimáciu. Dno hrnčekov nie je vhodné na potlač. Reklamné hrnčeky s meniacou farbou a trblietkami sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov pre sublimačnú potlač, čo zaistí verné podanie nanášaných farieb.

Upozorňujeme, že tieto hrnčeky nie sú určené na umývanie v umývačke riadu. Berte prosím na vedomie, že po ohreve počas prenosu sú tieto hrnčeky menej odolné voči poškriabaniu alebo poškodeniu (napríklad nechtom alebo ostrým predmetom). Po prenose a odstránení termo tieniacej pásky dbajte, aby ste nepoškodili vonkajší povrch hrnčeka a nechali ho vychladnúť.

Dodatočné parametre

Kategória: Potreby pre sublimačnú tlač
Objem:: 300 ml
Výška:: 9,5 cm
Priemer:: 8 cm
Farba:: čierna