Sublimačný hrnček meniaci farbu - ružový (5 kusov)

Neohodnotené

Ružový lesklý hrnček s bielym vnútrom, ktorý vám ponúkame, je ideálnym reklamným produktom. Naplňte ho kreatívnym logom, grafikou alebo nápisom a urobte radosť blízkym.

Balenie obsahuje 5 ks. 

Dostupnosť Skladom
Kód: 6AKS500P1PI
27,07 € 22,37 € bez DPH
Sublimačný hrnček meniaci farbu - ružový (5 kusov)
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Náš kúzelný sublimačný hrnček v krásnom ružovom odtieni s bielym vnútrom je ideálnym produktom pre vaše reklamné potreby. Bez potlače je ako plátno, na ktoré môžete aplikovať vaše vybrané logo, slogan alebo grafiku pomocou sublimácie. Hrnčeky, ktoré ponúkame, sú súčasne populárne a účinným firemným darčekom pre rôzne príležitosti. Oslávte narodeniny, meniny, Valentína alebo prekvapte vašich blízkych jedinečným darčekom k babičke či dedkovi.

Naše hrnčeky majú kapacitu 300 ml, výšku 95 mm a štandardný priemer 80 mm. Potlačiteľná plocha má rozmery 20 x 9 cm, takže môžete vytvoriť nádherný dizajn, ktorý sa perfektne zmestí na hrnček. Hrnček je vyrobený s precíznosťou a estetickým prevedením. Jeho rovnomerne lesklá vonkajšia strana je pokrytá špeciálnou polyesterovou sublimačnou vrstvou, ktorá zaisťuje verné a jasné zobrazenie potlačeného dizajnu.

začne sa odhaľovať potlačená grafika vďaka termoaktívnym vlastnostiam hrnčeka. To prináša zábavný moment, ktorý vašich zákazníkov poteší a nezabudnú. Pri zakúpení našich hrnčekov v balení po 5 kusoch získate kvalitné a pohodlné reklamné produkty. Hrnčeky sú bez potlače, čo umožňuje jednoduchú aplikáciu sublimačnej tlače.

Chceme, aby ste boli s našimi produktmi spokojní, a preto odporúčame venovať pozornosť starostlivosti o hrnček. Pri odlepovaní tepelne odolnej pásky alebo počas prenášania hrnček s teplým nápojom buďte opatrní, aby nedošlo k poškriabaniu vonkajšieho povlaku.

Pre elegantnú prezentáciu vašich hrnčekov doporučujeme zakúpiť čiernu kartónovú škatuľu, ktorá poskytne profesionálnu ochranu počas prepravy. Ak sa chcete pochváliť potlačou, vyberajte krabice s okienkom, ktoré umožnia vidieť skvostný dizajn už na prvý pohľad.

Dodatočné parametre

Kategória: Potreby pre sublimačnú tlač
Objem:: 300 ml
Výška:: 9,5 cm
Priemer:: 8 cm
Farba:: ružová