Termolis na hrnčeky SECABO TM2

Neohodnotené

Termolis na šálky TM2 od značky Secabo je tým pravým nástrojom pre profesionálnu a efektívnu sublimačnú tlač na hrnčeky. Vďaka svojmu širokému vykurovaciemu telesu umožňuje vykonávať dve aplikácie súčasne na štandardné šálky, džbány a dokonca aj veľké valce s výškou až 21 cm.

Dostupnosť Do 5 pracovných dní
Kód: SCTM2
625,86 € 517,24 € bez DPH
Termolis na hrnčeky SECABO TM2
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Lis na hrnčeky TM2 spoločnosti Secabo má extra širokú vykurovaciu objímku, takže môžete tlačiť súčasne 2 hrnčeky – alebo 1 polliter / veľký hrnček s výškou až 21 cm. Či už ste začiatočník alebo profesionál, s TM2 sú sublimačné prenosy na keramických hrncoch a podobných predmetoch obzvlášť efektívne. Digitálny ovládač presne a bezpečne riadi teplotu a čas. Kontaktný tlak je možné jednoducho nastaviť pomocou ručnej skrutky na hornej časti vykurovacej dosky.

Vymeniteľné vykurovacie prvky

Zariadenie je dodávané s vykurovacou objímkou na hrnčeky s objemom 325 ml. Voliteľne je k dispozícii ďalších 6 vykurovacích prvkov v rôznych veľkostiach, vrátane kónických. Tie je možné veľmi rýchlo vymeniť jednoduchým povolením malých čiernych skrutiek a inštaláciou druhého výhrevného telesa. Pracovný tlak je možné ľahko regulovať – vždy sa zhoduje s prenášaným objektom a prenosovým procesom. Na krajoch a v strede zariadenia sú 4 malé ručné skrutky na individuálne nastavenie tlaku.

Digitálne ovládanie a vyššia produktivita

Digitálny ovládač s presnou a bezpečnou reguláciou teploty a času umožňuje ľahké počítanie tlačových operácií pre jednoduchšie sledovanie produkcie. Odporúčame zapínať termolis iba pre reálne použitie, čím ušetríte vykurovaciu objímku a energiu.

Bezpečná práca

Bezpečnosť a kvalita zariadenia je neustále sledovaná a zodpovedá nemeckým bezpečnostným štandardom.

Variabilný pracovný tlak

Pracovný tlak je možné ľahko nastaviť v závislosti na prenášanom objekte a procese.

Digitálne ovládanie

Doba a teplota je možné ľahko nastaviť a sledovať pomocou digitálneho ovládača.

Vyššia produktivita

Vďaka extra širokému vykurovaciemu článku je možné tlačiť viac predmetov súčasne, čo zvyšuje produktivitu.

O Značke Secabo

Secabo je značka, ktorá sa špecializuje na výrobu kvalitných termolisov, tlačiarní a ďalších zariadení na výrobu reklamných a darčekových predmetov. Všetky produkty tejto značky sú vyrobené v Nemecku s dôrazom na kvalitu, spoľahlivosť a bezpečnosť. Secabo je neustále inovatívne a prináša na trh moderné technológie, ktoré uľahčujú prácu s tlačou a zvyšujú produktivitu. Vďaka vysokej kvalite a dlhej životnosti sú Secabo produkty tou správnou voľbou pre každého, kto hľadá profesionálne a spoľahlivé riešenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Termolisy na hrnčeky
Maximálna výška hrnčeka:: 21 cm
Priemer hrnčeka:: 7,5 - 9 cm
Max. teplota:: 225 ℃
Max. čas:: 999 s
Ovládanie:: manuálne
Napájanie:: AC 230V / 50Hz - 60Hz
Pracovné prostredie:: +5°C - +35°C
Rozmery:: 21x30x32 cm
Hmotnosť:: 10 kg
Výrobca:: Secabo