Termolis na hrnčeky Secabo TM5

Neohodnotené

Termolis Secabo TM5 umožňuje efektívne potlačiť 5 hrnčekov naraz. Ideálne na sublimáciu na keramiku a sklo. Digitálne ovládanie teploty a času a ľahko nastaviteľný kontaktný tlak. Každé ohrievacie teleso je zvlášť ovládateľné a vymeniteľné, čo zvyšuje flexibilitu pri výrobe.

Dostupnosť Do 5 pracovných dní
Kód: SCTM5
1 466,26 € –5 % 1 385,45 € 1 145 € bez DPH
Termolis na hrnčeky Secabo TM5
Neohodnotené
Termolis na hrnčeky Secabo TM5
Akcia
1 466,26 € –5 %
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

S TM5 lisom na hrnčeky od Secabo môžete plniť požiadavky rýchlejšie a efektívnejšie než kedykoľvek predtým. S ohľadom na vašu vysokú produkciu, prenáša toto zariadenie potlač na 5 hrnčekov naraz pomocou 5 samostatne riadených ohrievacích telies. TM5 je ideálny pre sublimačný transfer na keramické hrnčeky a podobné predmety. Digitálny ovládač presne a bezpečne kontroluje teplotu a čas ohrievacích prvkov. A s ľahkosťou upravíte kontaktný tlak pomocou ručného kolieska. S TM5 môžete efektívne zvládnuť väčšie množstvo výrobkov a zvýšiť svoju výrobnú kapacitu.

Okrem toho, každé ohrievacie teleso môžete ovládať zvlášť, čo zvyšuje vašu flexibilitu pri výrobe. TM5 obsahuje 5 ohrievacích prvkov s obsahom 325 ml zadarmo a navyše rezervnú manžetu. Ak potrebujete vyrobiť hrnčeky menšieho rozmeru, máte možnosť zaobstarať si ďalšie ohrievacie teleso.

Aby bol váš proces výroby čo najefektívnejší, odporúčame vám, aby ste zapínali len tie ohrievacie telesá, ktoré aktuálne potrebujete . Tým šetríte nielen ďalšie nahrievacie telesá, ale aj energiu.

TM5 lis na hrnčeky od Secabo je vybavený digitálnym ovládačom, ktorý vám umožní ľahko nastaviť teplotu, čas a počítanie tlače. Je vybavený rozmanitými ohrievacími rukávmi pre kónické hrnčeky. Kontaktný tlak je možné ľahko nastaviť tak, aby zodpovedal vašim potrebám.

Obsah balenia zahŕňa termolis Secabo TM5 s piatimi vykurovacími telesami s priemerom 75-90 mm, náhradné vykurovacie teleso s rovnakým priemerom, napájací kábel a manuál.

Vlastnosti termolia Secabo TM5

  • Efektívnejšia výroba vďaka 5 vykurovacím telesám pre 5 hrnčekov
  • Každé teleso môže byť samostatne ovládané Ideálne pre sublimáciu a iné transferové procesy
  • Digitálny ovládač pre presné nastavenie teploty, času a počtu tlačí
  • Široká škála ohrievacích rukávov pre rôzne tvarované hrnčeky
  • Jednoducho nastaviteľný kontaktný tlak

Obsah balenia

  • termolis Secabo TM5
  • 5 vykurovacích telies 75–90 mm
  • 1 náhradné výhrevné teleso 75–90 mm<< /li>
  • napájací kábel
  • manuál v slovenskom jazyku

O Značke Secabo

Secabo je značka, ktorá sa špecializuje na výrobu kvalitných termolisov, tlačiarní a ďalších zariadení na výrobu reklamných a darčekových predmetov. Všetky produkty tejto značky sú vyrobené v Nemecku s dôrazom na kvalitu, spoľahlivosť a bezpečnosť. Secabo je neustále inovatívne a prináša na trh moderné technológie, ktoré uľahčujú prácu s tlačou a zvyšujú produktivitu. Vďaka vysokej kvalite a dlhej životnosti sú Secabo produkty tou správnou voľbou pre každého, kto hľadá profesionálne a spoľahlivé riešenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Termolisy na hrnčeky
Maximálna výška hrnčeka:: 12 cm
Priemer hrnčeka:: 7,5 až 9 cm
Max. teplota:: 225 ℃
Max. čas:: 999 s
Ovládanie:: manuálne
Napájanie:: AC 230V / 50Hz - 60Hz
Pracovné prostredie:: +5°C -+35°C
Rozmery:: 28,5x36,5x82 cm
Hmotnosť:: 35 kg
Výrobca:: Secabo