Vianočné gule pre sublimáciu - červená (5 kusov)

1 hodnotenie

Oživte svoje vianočné dekorácie s touto červenou lesklou guľou pre sublimačnú tlač. Vytvorte si vlastný dizajn na tejto guli a pridajte jej osobný dotyk.

Balenie obsahuje 5 ks.

Dostupnosť Skladom
Kód: 6ABA001P1RE
15,99 € 13,21 € bez DPH
Vianočné gule pre sublimáciu - červená (5 kusov)
1 hodnotenie
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest
5,0 1 hodnotenie

Oživte vianočnú atmosféru s touto červenou lesklou guľou pre sublimačnú tlač. Guľa má priemer 80 mm a tlačovú plochu v tvare kruhu s priemerom 50 mm. Lesklá vianočná guľa má špeciálne pole pripravené na sublimačnú tlač. Tlačový motív je aplikovaný na bielu dosku, ktorá je pripevnená do stredu určeného poľa. Na guli sa nachádza špeciálna lepiaca páska, ktorú možno ľahko odstrániť a prilepiť sublimovaný motív.

Táto vianočná ozdoba môže byť ďalej zdobená napríklad nalepením vytlačené fotografie, trblietavých ozdôb. Namiesto bieleho kruhu na guli môžete vytvoriť vlastný originálny dizajn. Vianočná guľa je vyrobená z lesklého plastu, čo zaručuje jej odolnosť a nerozbitnosť. Je ideálny pre označenie vianočného stromčeka firemným logom alebo obľúbenou fotografiou blízkych.

Guľa je vybavená zlatým povrázkom, ktorý umožňuje ľahké zavesenie na vianočný stromček , okno alebo luster. Tým môžete rýchlo vytvoriť slávnostnú atmosféru vo vašom domove.

Guľa s potlačou sú tiež zaujímavým prvkom výzdoby výloh alebo akcií a výpredajov. Vytvorte vianočnú dekoráciu s vytlačeným logom, fotografiou alebo vianočným prianím na mieru konkrétnej osobe.

Dodatočné parametre

Kategória: Sublimačné predmety
Farba:: červená
Priemer:: 80 mm
Tlačová plocha:: 50 mm