Fazetovací stroj na brúsenie drahokamov, 120W, 1800 ot./min.

Neohodnotené

Fazetovací stroj na brúsenie drahokamov, 120W, 1800 ot./min je ľahký, tichý stroj vyrobený z nerezovej ocele pre optimálny výkon. S funkciami rezania, gravírovania, vŕtania, brúsenia, leštenia, čistenia a odstraňovania vodného kameňa dokáže splniť množstvo rôznorodých úloh.

Dostupnosť Skladom
Kód: 1140
556,24 € 459,70 € bez DPH
Fazetovací stroj na brúsenie drahokamov, 120W, 1800 ot./min.
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Fazetovací stroj na brúsenie drahokamov, 120W, 1800 ot./min z vysoko kvalitnej nerezovej ocele vám poskytne šikovný nástroj pre vašu tvorbu. Zdokonaľte svoje umenie s fazetovacím strojom na brúsenie drahokamov. S touto technologicky vyspelou fazetovacou jednotkou získate precízne výsledky a optimálny výkon vo svojej práci. Fazetovací stroj posúva vaše umenie a remeslo na novú úroveň.

Variabilná rýchlosť a nízka hlučnosť

Fazetovací stroj na brúsenie drahokamov prináša kompaktný a ľahký dizajn s vysokou energetickou účinnosťou. S rýchlosťou až 1800 ot./min ponúka extrémne tichú prevádzku. Maximálny priemer brúsneho kotúča je 150 mm.

Funkcionality produktu

Stroj je vybavený jednou lampou, nezávislým spínačom a možnosťou pohybu vo viacerých uhloch. Nádrž na vodu uľahčuje proces leštenie, zvýrazňuje a osvetľuje detaily. Manipulátor umožňuje leštenie pod rôznymi uhlami a stupnicami. Je možné ho nastaviť hore a dole, čo poskytuje flexibilnú a nekomplikovanú manipuláciu.

Široké využitie

Fazetovací stroj nie je iba o brúsení drahokamov. S funkciami rezanie, gravírovanie, vŕtanie, brúsenie, leštenie, čistenie a odstraňovanie vodného kameňa spĺňa mnoho požiadaviek. Ideálne pre zubné protézy, šperky, nefrit, kameň, rezbárstvo, zlato, remeslá a mnoho ďalších aplikácií.

Obsah balenia:

  • 1 x fazetovací stroj na brúsenie drahokamov,
  • 1 x 8 cm achátový nôž,
  • 1 x vyberateľné vedierko na vodu,
  • 1x adaptér,
  • 5 x leštiaca hlava.

Dodatočné parametre

Kategória: Fazetovacie stroje
Napätie: 220V
Výkon: 120W
Rychlosť: 0-1800 ot./min
Veľkosť stroja: 20 x 40 x 20 cm
Priemer brúsneho kotúča: 150 mm
Hrubá hmotnosť: 8,19 kg
Veľkosť balenia: 53 x 24 x 29 cm