Karusel pre sieťotlač Pro 4x4

Neohodnotené

Karusel pre sieťotlač Pro 4x4, s nezávislými kovovými ložiskami a 360° otočným trupom ponúka stabilnú prevádzku a presné polohovanie. S 4 farbami a 4 stanicami zvládne tlač na rôzne podklady od tričiek až po keramiku.

Dostupnosť Skladom
Kód: 1134
395,43 € 326,80 € bez DPH
Karusel pre sieťotlač Pro 4x4
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Karusel pre sieťotlač je rozumné riešenie pre sieťotlač. Pre väčšiu stabilitu je nutné telo priskrutkovať k pracovnému stolu.

Široké použitie a nastavenie pozície stroja

Pod každým ramenom je špeciálne navrhnutý polohovací doraz. Dvojvrstvová polohovacia konštrukcia účinne znižuje riziko odchýlky a poskytuje lepšie výsledky počas tlače. Trup otočný o 360° s nezávislými kovovými ložiskami zaručuje stabilnú prevádzku a presné polohovanie. Sieťotlačový stroj zefektívňuje tlač farebných návrhov. Môžete ho použiť na tlač na tričká, mikiny, obliečky na vankúše, látky, kovy, papier, zošity, plasty, drevo, sklo, keramiku, kožu a ďalšie ploché podklady.

Odolnosť a kvalita pri použití

Táto štvorfarebná sieťotlačová tlačiareň so štyrmi stanicami je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele valcovanej za studena, aby odolala opotrebovaniu a korózii. Povrch je elektrostaticky striekaný, čo ešte viac umocňuje vysokú kvalitu. Pružina z uhlíkovej ocele a tyč z nerezovej ocele 304 sú tiež veľmi odolné.

Ideálne riešenie pre domácnosť a podnikanie

Sieťotlačový karusel je skvelý stroj na potlač tričiek pre malé firmy alebo domácich majstrov. Umožňuje tlačiť vaše návrhy takmer na čokoľvek, čo je ploché a zvládne sieťotlačovú farbu. Jednoducho pripojte rôzne obrazovky a otočte ich, aby ste mohli tlačiť, ako si prajete.

Obsah balenia:

  • 1x karusel pre sieťotlač Pre 4x4
  • 1x príslušenstvo
  • 1x návod

Dodatočné parametre

Kategória: Sieťotlačové stroje
Velikost palety:: 54 x 45 x 1,5 cm
Materiál pouzdra:: Ocel válcovaná za studena
Povrchová úprava:: Elektrostatický nástřik
Čistá hmotnost:: 35,2 kg
Kompatibilní velikost palety:: 55 x 65 cm
Otočný trup: 360°