Taviaca pec na kovy a zlato 1750W. 3kg

Neohodnotené

Výkonná taviaca pec je skvelým nástrojom pre tavbu kovov a zlata. S odolnou keramickou komorou a pokročilým digitálnym riadením dosiahnete presné výsledky. Set obsahuje všetko potrebné vrátane grafitového téglika a ochranných rukavíc.

Dostupnosť Skladom
Kód: GF1100ND3
359,77 € 297,33 € bez DPH
Taviaca pec na kovy a zlato 1750W. 3kg
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Hľadáte spoľahlivý nástroj na tavenie kovov a zlata? Naša taviaca pec vám ponúka výkon a prvotriedne funkcie, ktoré potrebujete. S kapacitou 3 kg a výkonom 1750W je ideálnym spoločníkom pre vaše taviace potreby.

Keramická taviaca komora odolná vysokým teplotám

Táto elektrická taviaca pec je vybavená keramickou taviacou komorou, ktorá odoláva extrémnym teplotám. Môžete sa spoľahnúť na jej schopnosť udržať stabilitu aj pri vyšších ohrievacích cykloch.

Kremenné veko a vnútorná nádoba

S kremenným vekom a vnútornou nádobou bude váš tavený materiál v bezpečí. Tieto prvky zaisťujú izoláciu a ochranu vašich cenných kovov počas procesu tavenia.

Grafitový kelímok pre čisté tavenie

Vyrobený z čistého grafitu , náš téglik je navrhnutý tak, aby poskytoval optimálne podmienky na tavenie vysoko čistých drahých kovov. Jeho vynikajúca tepelná vodivosť skracuje čas tavenia a ergonomický dizajn uľahčuje manipuláciu s roztaveným materiálom.

Pokročilý modul PID a digitálne riadenie

Naša taviaca pec je vybavená pokročilým modulom PID (Proporcionálne, Integrálne, Derivatívne), digitálnym riadiacim systémom a termočlánkom typu K. To znamená, že môžete pohodlne a presne kontrolovať teplotu tavenia. Systém monitoruje teplotu každej dve sekundy, aby sa minimalizovalo riziko prehriatia alebo ochladenia.

Univerzálne použitie v priemysle aj dielni

Naša digitálna elektrická taviaca pec je navrhnutá tak, aby uspokojila požiadavky priemyslu i dielní. Je ideálny pre spracovanie drahých kovov, ako je zlato, striebro a meď. S jej vysokou účinnosťou a spoľahlivosťou budete mať istotu, že vaša tavba prebieha s maximálnou presnosťou a bezpečnosťou.

  • 1 x taviaca pec,
  • 1 x 3 kg grafitový kelímok,
  • 1 x pečiatka grafitového bloku,
  • 1 x kliešte na kelímky,
  • 1 x rukavice proti popáleniu,
  • 1 x napájací kábel,
  • 1 x návod na použitie.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Taviace pece
Kapacita pece: 3 kg
Maximálna teplota ohrevu: 1150°C
Výkon: 1750 W
Vstupné napätie: 220V
Vnútorné rozmery téglika: 5 x 16 cm
Vonkajšie rozmery téglika: 7,5 x 17 cm
Celkové rozmery: 38 x 24 x 21 cm
Hmotnosť pece: 3 kg
Celková hmotnosť: 7,1 kg