Taviaca pec na kovy a zlato 1750W 1kg

Neohodnotené

S výkonom 1750W a kapacitou 1 kg ponúkame tepelne odolnú pec s precíznym digitálnym ovládaním. Bezpečná konštrukcia a rýchle dosiahnutie požadovanej teploty urobia z tavenia hračku. Vhodné pre zlato, striebro, meď.

Dostupnosť Skladom
Kód: 996
391,95 € 323,93 € bez DPH
Taviaca pec na kovy a zlato 1750W 1kg
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Pre jednoduché a pohodlné tavenie kovov a zlata, prichádzame s našou vysokovýkonnou taviacou pecou, ktorá je pre túto úlohu tým správnym nástrojom. S kapacitou 1 kg a výkonom 1750W je naša pec navrhnutá tak, aby spĺňala najnáročnejšie potreby vášho remesla. S našim zariadením budete mať vo svojich rukách nástroj, ktorý zaručuje presnosť, efektivitu a bezpečnosť.

Kvalitný téglik pre čisté tavenie

Náš téglik je vyrobený z čistého grafitu, čo zaisťuje vysokú tepelnú odolnosť. Špeciálna konštrukcia téglika, vrátane rotačného dizajnu, umožňuje zachovanie stability minerálu počas tavenia. Praktická drážka na tégliku uľahčuje bezpečné a presné nalievanie taveniny.

Pokročilý riadiaci systém pre precízne výsledky

Naša strieborná priemyselná pec je vybavená pokročilým modulom PID a digitálnym riadiacim systémom, ktorý zaisťuje presné a pohodlné tavenie kovov. Teplota v peci je monitorovaná každé 2 sekundy, čo zabraňuje prehriatiu alebo ochladeniu taveniny.

Dizajn s dôrazom na tepelnú odolnosť

Naše taviace pec využíva tepelne odolné izolačné materiály a radiálne vykurovacie telesá pre rovnomerné rozloženie teploty v tégliku. To umožňuje rýchle dosiahnutie požadovanej teploty topenia, čím šetrí váš čas a zvyšuje efektivitu procesu.

Bezpečné a efektívne použitie

Izolačné mriežky chránia pred náhodným kontaktom s ohrievacou komorou, zatiaľ čo téglik je vybavený tavnou svorkou na bezpečné používanie. Vďaka bezpečnému dizajnu môžete pracovať s istotou.

Univerzálna pec pre rôzne druhy kovov

Naša pec je skvelou voľbou na spracovanie drahých kovov, ako je zlato, striebro a meď. S možnosťou roztaviť až 1000 g zlata, 461 g medi a 140 g hliníka, táto pec zvládne aj tie najnáročnejšie úlohy.

Obsah v balení:

  • 1 x taviaca pec,
  • 1 x grafitový kelímok 1kg,
  • 1 x kliešte,
  • 1 x napájací kábel,
  • 1 X produktový manuál.

Dodatočné parametre

Kategória: Taviace pece
Farba:: čierna
Výkon: 1750 W
Vstupné napätie: 220V, 50Hz
Maximální teplota ohřevu: 1150℃
Okolitá teplota: 0-50℃
Okolitá vlhkosť: 30-85%
Vnútorné rozmery téglika: 3,8 x 11,5 cm
Vonkajšie rozmery téglika: 6,5 x 12,5 cm
Rozmery: 31 x 36 x 37 cm
Čistá hmotnosť: 12,5 kg
Prepravné rozmery: 38,5 x 38,5 x 42,5 cm
Hrubá hmotnosť: 15 kg