Bubnová leštička kovov 5 kg, 60W

1 hodnotenie

Bubnová leštička kovov zaistí lesk pre vaše šperky a kovové predmety. Vďaka odolnému materiálu a silnému výkonu 60 W bude vaša práca jednoduchšia a výsledky profesionálne.

Dostupnosť Skladom
Kód: 1062
169,57 € –9 % 153,38 € 126,76 € bez DPH
Bubnová leštička kovov 5 kg, 60W
1 hodnotenie
Bubnová leštička kovov 5 kg, 60W
169,57 € –9 %
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest
5,0 1 hodnotenie

Bubnová leštička kovov 5 kg, 60W je nástroj na lesk kovových povrchov. S touto leštičkou môžete ľahko dosiahnuť profesionálne výsledky, a to vďaka špičkovým vlastnostiam a inovatívnemu dizajnu. Bubnová leštička kovov s hmotnosťou 5 kg s výkonom 60 W je tým pravým riešením, ktoré vám umožní dosiahnuť krištáľovo čistý a lesklý povrch vašich kovových obrobkov.

Odolný a spoľahlivý materiál pre dlhú životnosť

Bubnová leštička je vyrobená z pevného polykarbonátu, ktorý zaručuje nielen odolnosť voči mechanickému namáhaniu , ale aj nepriepustnosť. S kapacitou rolky 4,5 litra a veľkosťou 18 cm x 19 cm dokáže zvládnuť obrobky do váhy 5 kg. To všetko s dlhou životnosťou, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Silný výkon pre účinné leštenie

Vďaka princípu odstredivého pohybu dosahuje táto leštička vysokú účinnosť leštenia, čo znamená zlepšenie vašej pracovnej efektivity až 10-krát. Šperky, oceľové časti alebo iné kovové predmety budú žiariť novotou vďaka použitiu železných korálok alebo oceľových guličiek. Rotačné stavítka presne upravia špecifikácie obrobku a jeho geometrický tvar, zanechávajúc povrch hladký alesklý.

Flexibilné nastavenie pre optimálne výsledky

S možnosťou obojsmernej rotácie, 5 rýchlosťami a časovačom od 10 do 60 minút môžete prispôsobiť leštenie rôznym materiálom a potrebám povrchu . Vaša práca tak bude vždy presne na mieru nastavená.

Používateľsky prívetivý dizajn

Pevná pracka s vynikajúcou vzduchotesnosťou zaisťuje bezstarostné používanie. Spodná časť stroja je opatrená gumovou podložkou odolnou proti opotrebeniu, ktorá zaistí stabilitu a zamedzí sklzu aj nárazom.

Všestranné využitie

Bubnová leštička je ideálna pre lesk kovov ako sú šperky, oceľ, železo, meď, zinok, hliník a materiály zo zliatin horčíka. Je vhodná na rôzne účely, ako je povrchové leštenie, orezávanie, hrubé aj jemné brúsenie či odstraňovanie nečistôt.

Obsah v balení:

  • 1 x bubnová leštička kovov,
  • 1 x nádoba na leštenie s kapacitou 5kg,
  • 1 x reťaz,
  • 1 x tesniaci krúžok,
  • 1 x LB leštiace perly.

Dodatočné parametre

Kategória: Leštičky kovov
Napätie: 220V
Výkon: 60W
Kapacita: 5 kg
Priemer dierky: 9 cm
Rozmery rotačnej nádoby: 190 x 180 mm
Rozmer balenia: 27 x 22 x 29 cm
Hmotnosť: 6 kg