Bubnová leštička kovov 3kg, 45W

Neohodnotené

Bubnovou leštičkou kovov 3 kg, 45W ponúka odolný materiál a silný výkon, ktorý zaistí lesklý a hladký povrch. S flexibilným nastavením a užívateľsky prívetivým dizajnom je práca jednoduchá a príjemná.

Dostupnosť Skladom
Kód: 1059
108,86 € 89,97 € bez DPH
Bubnová leštička kovov 3kg, 45W
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

S bubnovou leštičkou kovov 3 kg, 45W budú vaše kovové výrobky vyzerali ako z profesionálnej dielne. Nastavenie zariadenia pomocou ovládacieho panela je jednoduché a intuitívne.

ODOLNÝ A SPOĽAHLIVÝ MATERIÁL

Bubnová leštička je vyrobená z odolného polykarbonátu, čo zaisťuje jej dlhú životnosť a nepriepustnú funkciu. S rozmermi rolky 14 cm x 15 cm a maximálnym prevádzkovým zaťažením 3 kg. Vďaka výkonu 45 W bude vaša práca rýchla a efektívna.

SILNÝ VÝKON

Táto bubnová leštička využíva princíp odstredivého pohybu, čo znamená vysoko účinné leštenie. Zlepší efektivitu práce až 5-10-krát. Používa železné korálky alebo oceľové guličky na dokončenie povrchu obrobku. Táto rotačná leštička vám umožní zlepšiť presnosť špecifikácie obrobku a jeho geometrické tvary, čím zaistí hladký a lesklý povrch.

FLEXIBILNÉ NASTAVENIE

Nádoba na leštenie šperkov má obojsmernú rotáciu a ponúka 5 rôznych rýchlostí. Môžete tiež nastaviť časovač od 10 do 60 minút, čo vám umožní prispôsobiť pracovnú dobu a rýchlosť podľa rôznych materiálov a potrieb povrchu.

POUŽÍVATEĽSKY PRÍVETIVÝ DIZAJN

Pevne navrhnutá pracka zaisťuje dobrú vzduchotesnosť, takže sa nemusíte starať o žiadne nepríjemné úniky. Spodná časť stroja je vybavená gumovou podložkou, ktorá je protišmyková, stabilná a odolná proti nárazom.

RÔZNE APLIKÁCIE

Bubnová leštička je ideálna nielen na šperky, ale aj na leštenie a obrobenie ocele, železa, medi, zinku, hliníka a materiálov zo zliatin horčíka. Môžete ju použiť na leštenie povrchu, zrážanie hrán, orezávanie, hrubé a jemné brúsenie, presné leštenie, odstraňovanie čiernych škvŕn a jemné brúsenie.

Obsah v balení:

  • 1 x bubnová leštička kovov,
  • 1 x nádoba na leštenie,
  • 1 x reťaz,
  • 1 x tesniaci krúžok,
  • 1 x LB leštiace perly.

Dodatočné parametre

Kategória: Leštičky kovov
Napätie: 220V
Výkon: 45W
Priemer otvoru: 8 cm
Kapacita: 1 l
Nosnosť: 3 kg
Rozmery sklenenej nádoby: 15 x 15 cm
Veľkosť balenia: 23 x 17,5 x 23 cm