Lesklý kov pre sublimačnú tlač 60 x 30 cm - strieborný (5 kusov)

Neohodnotené

Lesklý kovový fotopanel vhodný pre sublimačnú tlač vo vysokom rozlíšení. Vhodný na personalizáciu a rôzne typy štítkov.

Balenie obsahuje 5 ks.

Dostupnosť Skladom
Kód: 6MSRG00DL600300
30,10 € 24,88 € bez DPH
Lesklý kov pre sublimačnú tlač 60 x 30 cm - strieborný (5 kusov)
Neohodnotené
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pri nákupe nad 299 €
Kvalita produktov
Kvalita produktov
Produtky od overených výrobcov
Výdajné miesta
Výdajné miesta
Doručenie do výdajných miest

Zaujímavý lesk a iskra, ktoré sa odrážajú od nášho sublimačného hliníka, vás rozhodne nesklamú! Tentokovový fotopanel s rozmermi 60 x 30 mm a hrúbkou 0,45 mmvás ohromí svojimi vynikajúcimi vlastnosťami. Zrkadlová úprava a strieborná farba dodávajú plechu žiarivú eleganciu, ktorá je ideálna pre sublimačnú tlač.

Sublimačná tlač na tento kovový plech je neuveriteľne jednoduchá a výsledkom sú výtlačky s vynikajúcim rozlíšením a vysokou odolnosťou. Materiál je navyše veľmi ľahko upraviteľný, môžete ho rezať na ľubovoľný rozmer a tvar pomocou vhodnej rezačky alebo CNC zariadenia.

Ak hľadáte nevšedné a trvanlivé spôsoby, ako odovzdať ocenenia, diplomy, poďakovanie alebo medaily, hliníkové plechy sú tým pravým riešením pre vás. Tieto sublimačné kovy sú tiež skvelým materiálom pre rôzne typy štítkov, menoviek, pohárov, športových trofejí a mnoho ďalšieho.

Navyše, naše kovové podstavce pre sublimáciu s tlačeným textom sú jedinečným darčekom na mnohé príležitosti ako sú narodeniny, meniny, výročia svadby, jubilea, ale aj ako originálna pamiatka na rokovania, zjazdy alebo iné udalosti.

Sublimačný hliník má široké uplatnenie aj v pohrebníctve a cintoríne na výrobu náhrobkov na pomníky alebo kríža s menom zosnulého.

Aby sme nezabudli, potlačená sublimačná doska je veľmi horúca a pomaly chladne. Preto je dôležité byť obzvlášť opatrní po otvorení lisu po prenose!

Keď hľadáte nevšedné a trvanlivé riešenie pre svoje potreby sublimačnej tlače, hliníkové plechy sú tou pravou voľbou.

Dodatočné parametre

Kategória: Sublimačné predmety
Rozmer:: 600 x 300 x 0,45 mm
Farba:: strieborná
Typ:: TE-0949
Povrch:: lesklý